• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Picoin Mobil Madencilik

Öncelikle tüm foruma selamlarımı iletiyorum.

Bugünki konumuz olan PiCoin Standford Üniversitesi öğrencileri tarafından geliştirilen stellar altyapısıyla proje tabanlı bir coinbase den bahsedeceğim

Whitepaper ve FAQ bölümleri için : www.minepi.com (picoin)

Öncelikle çok basit bir arayüzü olan picoin mobil uygulaması sayesinde kolayca mining yapabilir chat bölümlerinden türk sohbet gruplarına kadar merak ettiğiniz tüm konuları moderatörlere sorabilirsiniz.

Google play store uygulama linki : https://play.google.com/store/apps/...rk&pcampaignid=APPU_1_5CkzXerML4eBk74P2KmfqA4
Appstore linki :
https://apps.apple.com/us/app/pi-network/id1445472541

Anlatımdan önce referans kodum : denizciahbap
Bu linkler üzerinden uygulamayı indirip telefon numaranız ile veyahut Facebook üzerinden kayıt olup hesabınızı kayıt ettikten sonra uygulama arayüzüne girmeden referans bölümü gelicek oraya isterseniz benim kullanıcı kodumu (denizciahbap) girebilirsiniz eğer girerseniz kazım hızınız artıyor ve mininge başlayabiliyorsunuz. Uygulama sadece gün içinde başlamanız için internet gerektirir 24 saatte bir uygulamaya girmeniz için size bildirim veriyor ve interneti izin olmasına gerek olmuyor aynı zamanda uygulamayı açık bırakmanizada gerek yok hatta miningi başlatıp telefonu kapatsaniz bile sizin için kazım devam ediyor çünkü sanallaştırilmiş ortamda madenciliğiniz sürüyor sizin telefon gücünüzünden yararlanmıyor.

Bunun dışında şuan aktif olarak 150 bin madencisi bulunmaktadır yeni kazım hizi yarilanmasi 100bin üyede bir hafta önce gerçekleşti hızla büyüyen bu projede ne kadar erken bulunmanız sizin için o kadar önem arz etmekte yeni yarılanma 1 milyon üyede gerçekleşicek ve kazım hızınız referans kodu ile birlikte süper seviyede olucak 2019 son çeyreğinde borsa için hazırlıklar yapılacak olup 2020 de borsa listelemelerine girdiğinde picoin borsalarda degerlendirebileceksiniz program içine girdiginizde herşeyi daha net anlayacak ve kavrayacaksınız eminim ki tek Gayem bu programdan haberi olmayan arkadaşları bilgilendirmek ve referans yapmak bunun için emek vermek.
Son olarak kazım hizinizi arttırmak için statü kazanmaniz gerekiyor bunlar nedir? Güvenlik çemberi (uygulama içi güvenli arkadaşlar eklemek)
Referans üyelerimiz ( her referans başına belli formül ile kazım hiziniza eklenmesi durumu)
Bunların da bilinmesi halinde hızınız yükselecek daha yüksek irtifada kazım yapabileceksiniz.
Anlaticaklarim bu kadarla sınırlı şimdi fotoğrafları yüklüyorum.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,343
Son üye
hilmisensakrat