Plexr


duguntrendy

Düğün Trendy
Analizci
Katılım
27 Tem 2019
Mesajlar
12
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
BURSA
Web sitesi
duguntrendy.com
#1
Ortamdaki azot ve su buharının yüksek enerji sayesinde plazma haline dönüşüp etki etmesi ile iyon bulutu ortaya çıkmaktadır. Bu sayede ciltte yenilenme sağlanır. Göz kapakları sorunları için ameliyatsız göz kapağı estetiğinde plexr yöntemi kullanılmaktadır.

Plexr Uygulaması Yapılışı

İşlem öncesinde uygulanacak bölge antiseptik sıvı ile temizlenerek lokal anestezik krem sürülerek 20 dakika beklenerek plexr işlemi uygulanmaktadır. Uygulama oldukça kısa sürede gerçekleşmektedir. Bölgenin büyüklüğüne göre 5 ila 20 dakika arasında işlem lokal anestezi yapılarak uygulanır. İyileşme hızlı olup 1-2 gün içinde geçer.

Plexr Uygulama Sonrası İyileşme

UV ışınlarından koruyucu güneş koruma faktörlü fondötenler plexr işlemi sonrasında derinin iyileşmesinde yardımcı olmaktadır. Bir hafta içinde iyileşme sağlanan cilt kendini toparlamaktadır.

Plexr Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

  • Pansumana ihtiyaç duyulmaz
  • Günlük işlerinizi engellemez
  • Kısa süreli ve kolay uygulamadır
Uygulama ile ilgili başvuracağınız https://hakanyuzer.com Sitesinden detaylı bilgi alarak plexr işlemi ile göz kapağı sorunları, cilt sorunları, kırışıklık, ciltteki lekelenmeler, karındaki çatlak görünümlerini düzeltme gibi birçok problemlerden kurtulabilirsiniz.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
904
Mesajlar
2,405
Kullanıcılar
451
Son üye
is_for_you