• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Pro TicaretKatılım
7 Kas 2019
Mesajlar
19
Beğeniler
3
Puanları
3
Konum
istanbul
#1
Site Adı: Pro ticaret
Site Adresi : https://www.proticaret.org/
Sitenin kullandığı altyapı :Microsoft C# ve MSSQL alt
Açıldığı Tarih: 2011
Site İçeriği & Amacı :İlginç bir SEO algoritması olan proticaret eticaret yazılımının yeni versiyonu çıktı. Paylaşmak istedim. Eticaret sitesinden memnun olmayan ya da yeni eticaret sitesi kuracaklara tavsiye ederim.
N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, ePTTAVM ve Amazon'la entegre üstelik. Ayrıca popüler erp sistemleriyle de entegre.
E-Ticaret
Sizlere ilk önce kısa ve öz bir şekilde e-ticaret yazılımından bahsedelim. E-ticaret dediğimiz sistem ticaretin çevrimiçi olarak dijital ortamda yapılmasına olanak sağlayan herhangi bir ürün ve hizmeti için çeşitli ödeme yöntemleriyle ticaret yapmanızı sağlayan bir alışveriş yöntemidir.
Proticaret Nedir?
Proticaret hazır e-ticaret sitesi satan veya kiralayan bir e-ticaret platformudur. Günümüzde ki e-ticaret anlayışını daha iyi noktalara taşıyan ve kullanıcılar tarafından daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamak için kendi içerisinde birçok çözüme yeren veren bir platformdur.
Proticaret Alt Yapısı Ve İşleyişi
Proticaret hakkında tabi ki aklınıza birden fazla soru gelecek ve bu sorulara cevap arayacaksınız. Proticaret hakkında en can alıcı soruların cevaplarını yazı içerisinde sizlere bunların cevaplarını vereyim.
Hangi Yazılım Türü Kullanılıyor?
Yaklaşık olarak 17 yıldır güncellenen ve geliştirilmesine devam edilen Microsoft C# ve MSSQL alt yapı tabanına entegre edilmiş bir sistem. Tekrara düşmeyen ve sürekli güncellemeler ile müşteri deneyimini en üst seviyede tutan bunun yanı sıra sektörde sunulmayan özellikleri sunan proticaret kurumlar ve bireyler tarafından en çok tercih edilen e-ticaret platformu alanına girmeyi başarmış. İncelemelerim doğrultusunda gerçekten iyi bir alt yapıya sahip olduğunu ve tamamen müşterilerin daha iyi bir ve daha fazla olanaklara sahip olabilmesi adına sürekli kendini geliştiren bir alt yapı sistemi var.
Bugüne Kadar En Çok Satılan Paketler
Genel bir istatistik sonucunda bugüne kadar müşterilerimizin tercih etmiş olduğu 2 adet paket vardır. Bunlar; E-ticaret Paketleri ve Ultimate E-ticaret Paketleri.
Sektörde En Başarılı 3 Örnek Projesi Nedir?
https://www.unishopturkiye.com/ - https://www.deveyuku.com/ - https://www.bulldozer.com.tr/

Sektörde En Kuvvetli Kozu Nedir?
Günümüzde tabi ki sadece bir e-ticaret sitesi yaptırmak yeterli değil yapılan sistemlerin google alt yapısına uygun olması ve müşterilerin web sitenizi girilen veriler doğrultusunda daha kolay bulabilmesi gerekmektedir. Burada tam olarak bir önemli parantez araya giriyor. Google seo günümüzde birçok firmanın kullanmaya devam ettiğimi seo başlı başına tecrübe uzmanlık gerektiren bir sistem. Proticaret yapısı altında gelişmiş seo ayarları ile sektörde en can alıcı ileri düzey seo entegresini kendi alt yapısında sizlere sunuyor. Alt kısımda gördüğüm ve tecrübe ettiğim birkaç noktayı sizlere görsel olarak göstermek istiyorum.
32 Adet Farklı Sektörde Özel Şablon Ve Çözümler Var
Bugün tam tamına 32 adet farklı sektörde özel çalışmalar ile müşterilere istediklerinden fazlası veriyorlar. Bunun yanı sıra set-kombin ve asorti uygulamaları da bulunmakta. Bu uygulamalar bildiğiniz gibi tekstil sektöründe uğraşan insanlar için olmazsa olmazdır. Bunların rakiplerde yer almadığı gözlemlenmekle birlikte adetli satış özelliği’ de proticarete özeldir.
Başka Eticaret Yazılımları yerine neden Proticaret?
Proticaret sektörlere uygun ve özel çözümler sunuyor. Hem e-ticaret ve bunun yanında e-iş olarak da çözüm sunuyorlar aslında hedefledikleri sadece e-ticaret’ ten ibaret değil sektörde geniş alanda tüm noktalarıyla beraber farkını ortaya koymak istiyor. Örneğin Başka eticaret paketlerinde pazaryeri entegrasyonu yapacaksanız ürünleri tek yönlü olarak gönderirsiniz ve envanterle ile fiyatı 12 saatte bir güncellersiniz. Proticaret’ de ise bu sorun tamamen ortadan kalkmış ve hızlı bir şekilde entegrasyonlar yapılabilmektedir. Envanter ve fiyatlar siparişler hızlı bir şekilde anlık olarak gidip gelmektedir.
Özel Pazaryeri Entegrasyonları Var Mı?
N11, GittiGİdiyor, Amazon, Hepsiburada, Trendyol ve epttAvm entegrasyonları bulunmaktadır.
 
Katılım
13 May 2020
Mesajlar
2
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
Ankara
#2
E-ticaret geleceğin sektörleri arasında bu sektörlerde şimdiden yerinizi almanızda fayda var..
Ayrıca bu yazılım yıllık mı lisans veriliyor yoksa ömür boyu yazılım açık kaynak kodlu olarak teslim edilebiliyor mu?
 
Katılım
7 Kas 2019
Mesajlar
19
Beğeniler
3
Puanları
3
Konum
istanbul
#3
E-ticaret geleceğin sektörleri arasında bu sektörlerde şimdiden yerinizi almanızda fayda var..
Ayrıca bu yazılım yıllık mı lisans veriliyor yoksa ömür boyu yazılım açık kaynak kodlu olarak teslim edilebiliyor mu?
Detayları sitedeki iletişim kısmından müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour