• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Profesyonel Kripto Para Borsa Yazılımı - Cryptocurrency Exchange Platformbhdbtr

KK Üye
Katılım
4 Mar 2020
Mesajlar
4
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Kayseri
#1
CRYPTOCURRENCY EXCHANGE PLATFORM
Kriptopara Borsa Yazılımı

Kripto Para Borsası yazılımı tamamen müşterilerimize özel olarak yapılandırılır, Sunucu vb.. Gerekli servisler taramızdan sağlanabilir ve sözleşmeli olarak destek verilmeye devam edilir.
Yazılımla ilgili genel özellikler;
• Bitcoin, Ethereum, Tether, ERC-20 Tokenları ve daha birçok coin. İhtiyaç duyulan tüm kripto para birimleri eklenebilir, (artı ücrete tabidir)

• Sistem Kripto Para/TL – Kripto Para/USD – Kripto Para/EURO seçeneklerinden her biriyle çalışabilecek şekilde yapılandırılabilir, • Tüm kripto paralar için güvenli cüzdan alt yapıları sunulur ve kripto para gönderip, almak mümkün olur, • Alış – Satış işlemleri ve Para Çekme işlemleri için özel komisyon oranlarını belirleyebilirsiniz, • Para Gönderme-Alma işlemleri için özel komisyon oranları belirleyebilirsiniz, • Python, Asp.NET Core, PHP, NodeJS gibi projeye özel yazılım alt yapıları kullanılabilir., • Banka para çekme işlem komisyonu ve alt yapısı mevcuttur, • Referans sistemi ile üyelerin kazanç sağlaması alt yapısı,(artı ücrete tabidir) • Onlie Özel Destek sistemi, • Dil Seçenekleri eklenebilir. (Türkçe, İngilizce ve talep olursa farklı dilde çalışabilir sistem.) (Artı ücrete tabidir.)
• Aynı anda 100’lerce kripto para birimini işleme sunabilirsiniz. • Güvenlik için soğuk cüzdanlara direkt transfer altyapısı • Canlı fiyat tabloları • KYC Kimlik doğrulama sistemi • Google 2FA
Hepsi ve daha birçok özellik kriptopara borsa sistemine entegre edilebilir.
Hangi para birimleri desteklenmektedir?
• Bitcoin • Bitcoin Cash • Ethereum • Ripple • Litecoin • Dogecoin • Dash • Ethereum Classic • ERC20 Tokenları • ve daha onlarca coin ve token tamamen cüzdan alt yapıları ile sisteme dahil edilebilir.
Yazılım üzerinde talebe göre ek geliştirmeler yapılabilir. İsteğe göre ek ücret talep edilebilir.
- Talep edilirse Android ve IOS app hazırlanabilir.

ONLİNE DESTEK SİSTEMİ
Kullanıcılar ile etkileşimde olmak bir borsa için olmazsa olmazdır. Bir Exchange sistemini kulllanan insanlar, yaşayacakları olası sorunlarda destek alacaklarını bilmelidirler.
Bu sebeple sistem üzerine kolay anlaşılır ve takip edilebilir bir destek sistemi entegre edilmiştir. Ayrıca ek ücret karşılığında talep edilirse talep edilen domain üzerinde bağımsız çalışan bir support sistemi de sağlanabilir.


GÜVENLİK
Brute force ve flood yapılamaması için throttle kullanılmaktadır, kullanıcı aynı işlemi belli bir süre içirisinden belli bir miktarda yapabilir, mesela dakikada 100 adet giriş denemesi yapamaz yada iletişi talebi oluşturamaz.
Sınırlar ve süreler dosya içeriğinden manuel olarak ihtiyaca göre değiştirilebilir. Ancak herhangi bir istemciden bu sıklıkta bir istek her sunucu tarafından saldırır olarak kabul edilen bir realitedir.

Sisteme Kayıt olan her kullanıcıdan üyeliğin onaylanması için iki adet kimlik fotoğrafı (ön ve arka yüz) istenir. üyelik yönetici onayına tabidir, üyelik onaylandığında yada herhangi bir sebepten dolayı onaylanmadığında kullanıcıya bilgi gönderilir.

Üye girişlerinden 2fa kullanılabilir, kullanıcı üye olduktan sonra 2fa aktive ederek giriş güvenliğini sağlar.
Şifresini unutan herhangi bir kullanıcı şifremi unuttum alanından hiçbir desteğe ihtiyaç duymaksızın kolaylıkla yeni şifresini kendisi oluşturabilir.
Sistem token bazlı çalıştığı için CSRF saldırılarından etkilenmez.
Kullanıcıdan ve yöneticilerden alınan tüm veriler süzülür XSS ataklarına karşı yüksek derece koruma sağlanmıştır.
DDOS atakları ve diğer saldırılarla ilgili script satın alındığında digitalocean kullanılırsa gerekli güvenlik çalışmaları kurulum içinde yapılır ve alıcıya anlatılır.
Yönetim panelinde ayrıntılı yetkilendirme bölümü vardır, her işlem için istediğiniz yöneticilere yetki verebilirisiniz, mesela bir yönetici sadece destek taleplerini cevaplamakla yetkiliyken diğer yönetici daha farklı sahip olabilir, herkes sadece yetkisi olan bölümleri görebilir.

Ayrıca ek güvenlik tedbiri olarak sistem üzerinde ki kullanıcı yatırımları otomatik olarak (EN GEÇ 5 DAKİKA) içinde tarafınızdan belirlenen DIŞ CÜZDANLARA aktarılır. Bu hem birikimlerin ilgili coinlere ait tek cüzdanda veya belirli sayıda cüzdanda topalanarak kolay yönetilmesini sağlar hemde olası bir saldırı veya olumsuz bir durumunda sistem maddi olarak bundan en az zararla kurtulur.

YÖNETİM PANELİ
Yönetim panelinde bekleyen talepler gösterilir.
1. Şifre Hatırlatma Talepleri
2. Onay Bekleyen Üyeler
3. Destek Talepleri
4. İletişim Talepleri
5. Türk lirası Çekme Talepleri
6. Onay bekleyen Coin transfer talepleri
7 – İstenilen sayıda kullanıcı belirlenebilir ve yapılan işlemlerin hangi yönetici tarafından yapıldığı takip edilebilir.

Yönetim panelinden veritabanı sunucusundaki tüm kayıtlar tablolar şeklinde gösterilir.Bu kayıtlar istenildiği taktirde sistemdeki tüm alanlara göre filtrelenebilir (tarihe göre, üyeye göre, koine, miktara göre vs.)

Emir işlendiği, coin veyaTRY yatırıldığı çekildiği zaman kullanıcının varlıklarım bölümü sayfa yenilenmeksizin anlık güncellenir.

Hesaba para yatırma işlemleri manueldir ve hızlıca yapabilecek ve anlaşılır bir arayüz ile tasarlanmıştır.

SATIŞ SONRASI DESTEK
SİSTEMİ SATIN ALACAK MÜŞTERİLERİMİZLE SÖZLEŞMELİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIZ. SİSTEMİN TESLİM EDİLMESİ SONRASINDA EKİBİMİZ TARAFINDAN 7/24 TEKNİK DESTEK VERİLMEYE DEVAM EDİLMELTEDİR.
Müşteri memnuniyetini zedeleyici, abuk teknik destek ücretleri kesinlikle talep etmiyoruz.

SİSTEM FİYATI HER MÜŞTERİNİN TALEPLERİNE GÖRE (Coin ve Çift) ŞEKİLLENMEKTEDİR. LÜTFEN BİZE ULAŞARAK BİLGİ İSTEYİNİZ.

Sistem Açılış Çifti : TRY/BTC ve TRY/ETH ve eklenmesini istediğiniz çiftler.

Talep edilecek mobil uygulama, ek özellik ve geliştirmeler için pazarlık yapılabilir.


Bilgi & Sipariş WhatsApp/Çağrı/SMS
0(534) 242 4841
 
Katılım
4 Mar 2020
Mesajlar
4
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Kayseri
#3
Her müşterimize kendi isteği doğrultusunda ön yüz tasarım çalışması yapmaktayız öncelikle bunu belirtelim. Diğer yandan aşağıdaki irtibat kısmından yazdığınız takdirde demo adresler veya müşterilerimizin borsalarından referaslarda ekli olanları sizle paylaşabiliriz.
WhatsApp Üzerinden Ayrıntıları Görüşebiliriz. 0534 242 4841
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare