• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

QPocket 4.1 Geliyor – Servet ve DeFi, Airdrop platformu ve QKC Bounty DağıtımıKatılım
16 Tem 2019
Mesajlar
6
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
Ankara
#1
1_larpScynUByWIyDi9zWjoA.jpeg


QPocket 4.1 Geliyor – Servet ve DeFi, Airdrop platformu ve QKC Ödül Dağıtımı

Sayın Quarkchain destekçileri, QPocket, servet ve DeFi, airdrop platformu ve QKC ödül dağıtım özelliği ile şimdi 4.1'e yükseltiyor.

QPocket uygulamasını şimdi indirmek için https://www.qpocket.io/ adresine tıklatın.

Wealth
Uygulamayı açın, alt menü çubuğunda Wealth bölümünü bulacaksınız. Staking ve Lending bölümleri olarak ikiye ayrılırlar. Kullanıcılarımıza DeFi ürünleri sunmak için Compound ve dydx ile ortaklık yapıyoruz. ETH - USDC veya DAI değişimi yapmak için afişe tıklayabilirsiniz. Sonra USDC veya DAI ile pasif gelir elde etmek için Compound veya dydx ile bağlantıya geçin.
2.png
Airdrop Platformu
Cüzdan aplikasyonumuza kullanıcılarımız için Airdrop girişi ekledik. Büyük başlığa tıkladığınızda size uygun veya zamana göre sıralanan gerçek ve değerli Airdropların bir listesini göreceksiniz. Size daha iyi bir hizmet vermek için Dünyanın en büyük Airdrop platformu olan Airdorps.io ile iş birliği yapıyoruz.
1_XlT8xMmoyvgtq-g354uOrw.png
QKC Bounty Dağıtımı
1. “Hesap” a gidin ve bounty hesabınızla giriş yapın.
2. “QKC Talebi” ni tıklayın ve QKC mainnet adresini yapıştırın. (QPocket'ta kolayca bir cüzdan oluşturarak QKC mainnet adresini alabilirsiniz)

bounyu.png
Şimdilik hepsi bu kadar. Lütfen telgram grubumuza katılarak yeni özellikler hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin (https://t.me/qPocket_official).
Keyfini çıkarın!

Telegram TR: https://t.me/QuarkChain_Turkey
Website:https://www.quarkchain.io
Telegram:https://t.me/quarkchainio
Twitter:https://twitter.com/Quark_Chain
Medium:https://medium.com/quarkchain-official
Reddit:https://www.reddit.com/r/quarkchainio/
Facebook:https://www.facebook.com/quarkchainofficial/
Discord:https://discord.me/quarkchain
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok