• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

QuarkChain, 1 Milyar QKC için Kilit Süresini Uzatma ve 25 Milyon Dolarlık Satın Alma ProgramıKatılım
16 Tem 2019
Mesajlar
6
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
Ankara
#1
0_9kb9lOQZUbREot1Y.png


Sevgili QuarkChain takipçileri

Geçtiğimiz yıllarda QuarkChain'e olan güveniniz ve yardımınız için teşekkür ederiz. QuarkChain Mainnet, kısa süre önce işlem işlevini açtı. Tüm proje sorunsuz ilerliyor ve takım sürekli olarak daha yenilikçi özellikler geliştirmek için çalışıyor.

Projenin uzun vadeli inancını göstermek ve topluluğun güvenini artırmak için, QuarkChain ekibi ve vakfı, 25 milyon ABD Doları değerinde bir QKC geri alım programı başlatmaya karar verdi. Bu arada, 1 milyar QKC'nin (takıma ve kuruluşa ait) kilit açma süresini Haziran 2020'ye kadar erteleyeceğiz. Bu planın detayları aşağıdaki gibidir:

I: I: 25 Milyon Dolara Eşdeğer QKC Geri Alma Programı
Duyuru tarihinden itibaren, QuarkChain önümüzdeki hafta ikincil piyasadan en az 1 milyon QKC geri alacak. Gelecekteki pazarın durumuna bağlı olarak, ekosistem ve topluluk oluşturma amacıyla gelecek yıl içinde 25 milyon ABD Dolar eşdeğeri QKC geri alınacaktır.

II: 1 Milyar QKC Genişletilmiş Kilit
Ekip ve kuruluş, kilit açma süresini Haziran 2020'ye kadar 1 milyar QKC'ye erteleyecek. Kilitli adresler, topluluk üyelerinin denetimi için aşağıda verilmiştir

Adres 1: https://etherscan.io/token/0xea26c4...?a=0xb4c98d633d986226005ba8edef8397bb99897ee1

Adres 2: https://etherscan.io/token/0xea26c4...?a=0x0298cf0d5b60a0ad885518adcb4c3fc49b36d347

Desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

QuarkChain Takımı

DİKKAT

QKC, 7 Ağustos'ta Bithumb'da listelenmiştir ve yeni gelenleri kutlamak için “35 Milyon Airdrop Etkinliği” düzenlenmektedir. Bu etkinlik sadece 3 gün sürecek! Bithumb'da hesap açın ve ERC20'yi Bithumb'a yatırın. Büyük QKC ödüllerini arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen tıklayın.
https://cafe.bithumb.com/view/board-contents/1640197


Telegram TR: https://t.me/QuarkChain_Turkey
Website:https://www.quarkchain.io
Telegram:https://t.me/quarkchainio
Twitter:https://twitter.com/Quark_Chain
Medium:https://medium.com/quarkchain-official
Reddit:https://www.reddit.com/r/quarkchainio/
Facebook:https://www.facebook.com/quarkchainofficial/
Discord:https://discord.me/quarkchain
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,527
Mesajlar
7,362
Kullanıcılar
2,412
Son üye
annawood