• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

QuarkChain Token Swap DuyurusuKatılım
16 Tem 2019
Mesajlar
6
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
Ankara
#1
0_CoYYo5UqFhEG0Ndd.jpg


Sevgili QuarkChain Topluluğu,

QuarkChain Mainnet’in 30 Nisan 2019’da başlatılmasından sonra, şu anda resmi şekilde TokenSwap işlemlerinin başladığını bildirmek isteriz!

Diğer BlockChain şirketleri ERC20 tokenlerini, yatırımcıların mainnet tokenlerine çevirmesini şartlarken, QuarkChain, gelecekte ERC20 tokenlerinden, mainnet tokenlerine veya tam tersi dönüşümlerini kolayca ve hızlıca destekleyebilecek bir düzene sahiptir. Bu özellikler de, mainnet işlevinin kullanılmasını sağlar ve daha fazla gelecekteki alış-satış döngüsünü kolaylaştırır. Ayrıca, token takasının neden olduğu kayıp ve riskleri önler.

Ne kadar token çevirimi yapılırsa yapılsın, toplam QKC token arzı (madencilik kısmını da dahil olmak üzere) 10.000.000.000 ile eş olacak.

ERC20 Tokenleri’nin kullanlılabilirliği
ERC20 tokenleri yaygın olarak kabul görür ve tüm borsalar tarafından desteklenir. Mainnet tokenlerinin işlevini kullanmayan kullanıcıların token değiştirmesi gerekmez ki bu da daha kolay ve elverişli olur.

Mainnet Tokenleri’nin kullanılabilirliği
Mainnet QKC belirteci, QuarkChain’in PoSW konsensüsünü kullanarak işlemdeki, oylama, belirleme ve madencilik mainnet işlevlerini ve diğer gelecekteki işlevleri kullanan bir taşıyıcıdır. Yukarıdaki fonksiyonları kullanmak istiyorsanız, Mainnet QKC belirtecine ihtiyacınız olacak.

Token Swap Programı

Başlangıç Zamanı:
Şu andan itibaren başlamıştır. Her borsa kendi programına sahip olacağından, kesin süre için lütfen her borsadaki duyuruya dikkat edin.

Token Takas Oranı:
1 ERC20 QKC token = 1 Mainnet QKC token

Değişim Aracılığıyla Token'ı Değiştirme:
Mainnet haritalama işleminin karmaşıklığından dolayı herkesin borsada takas etmesini öneririz. Sorunsuz bir alış verişi sağlamak için QKC’yi listeleyen ana şirketler ile işbirliği yaptık. Hiçbir yere imza atmadan veya prensiplerlere bağlı kalmadan yatırımcılar direkt ve kolay şekilde ERC20 tokenleri, mainnet QKC token’lere çevirebilirler (tam tersi değişim şu an için aktif değil). Topluluk üyeleri, QKC token takasını destekleyen borsalar için QKC tokenlerini önceden elinde bulundurabilirler.

QKC token değişimini destekleyen ilk liste aşağıdaki gibidir:
KuCoin(https://www.kucoin.com/
Piexgo(https://www.piexgo.com/
Upbit(https://upbit.com/
Gate(https://www.gate.io/
MXC(https://www.mxc.com/

Token takas adımları ve programları, her bir değişime göre değişebilir. Yukarıdaki borsalar dışında diğer borsalar ile birlikte çalışıyoruz ve son görüşmeleri yapıyoruz. Lütfen ilgili borsaların ilgili duyurularına dikkat edin.

Ayrıca, token takası belirli bir süre sürecek. Topluluk üyeleri tokenlerinizi kısa sürede değiştiremiyorsa lütfen endişelenmeyin. Lütfen gelecekteki güncelleme için QuarkChain resmi duyurusunu takip edin.

Anlaşmalı borsaların ikinci listesini mümkün olan en kısa sürede yayınlayacağız. Yeni borsalara hızlı erişim sağlamak için, yeni borsalar ERC20 QKC ile işlem yapabilir ve kademeli olarak gelecekte mainnet QKC tokenine geçebilir.

Dikkat:
Tokenlerini değiş-tokuş yaptıracakların dikkatine: Lütfen takas yapacağınız yerin resmi web sitesini ziyaret edin ve kayıtlı hesabınıza kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın. Ayrıca lütfen dolandırıcılığı önlemek için 3. tarafa ait bağlantılar, tanımlanamayan posta veya diğer yöntemlerle girmeyin.

Duyurular için lütfen Twitter, Telegram gibi QuarkChain resmi kanallarını takip edin. QuarkChain Türkiye Telegram grubuna da katılabilirsiniz. Lütfen şifrelerinizi iyi koruyun ve başkalarına asla söylemeyin. QuarkChain, kullanıcıların sahtekarlara olan güveninden kaynaklanan tüm kayıplardan doğan sorumluluktan muaftır.

Telegram TR: https://t.me/QuarkChain_Turkey
Website:https://www.quarkchain.io
Telegram:https://t.me/quarkchainio
Twitter:https://twitter.com/Quark_Chain
Medium:https://medium.com/quarkchain-official
Reddit:https://www.reddit.com/r/quarkchainio/
Facebook:https://www.facebook.com/quarkchainofficial/
Discord:https://discord.me/quarkchain
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,977
Son üye
StevenHor