• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

QuarkChain'in PoSW Madenciliği için İpuçlarıKatılım
16 Tem 2019
Mesajlar
6
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
Ankara
#1
sasa.jpegQuarkChain'in PoSW Madenciliği için İpuçları

Son zamanlarda, QuarkChain topluluğunda hem token sahipleri hem de madenciler epey aktiftiler. Bir yandan, QKC sahipleri daha fazla pay istiyor; Öte yandan, madenciler madencilik zorluğunun düşük olmasından yanalar.

QuarkChain tarafından sunulan PoSW aynı anda hem token sahiplerine hem de madencilere fayda sağlıyor. Bu nedenle QuarkChain'in madencileri ve topluluk üyeleri, PoSW madenciliği modeli için büyük bir coşku göstermiştir. Bununla birlikte, bazı topluluk üyeleri hala PoSW'un yüksek verimliliğinden nasıl yararlanacağını ve madencilerden birinin nasıl olunacağını bilemeyebilir.

Endişelenme! QuarkChain ekibi üyeleri ve meraklı topluluk üyeleri bizim için bir öğretici işine koyuldular. Madenciliğe katılmak isteyen profesyonel madenciler ve üyelerin PoSW'da madenciliğin tadını çıkarma şansı olabilir.

PoSW madencilik öğreticisini özetlemek için: Madencilere, madenciliğin miktar gereksinimlerini karşılayan, kaydettiğiniz QKC cüzdan adresinizden bahsedin, madencilerden madencilik adresi olarak kullanmalarını isteyin ve daha sonra madencilik faydalarını düzenli olarak alın.

Farklı shardlardaki minimum QKC miktarı (sağdan ikinci sütun)
sasa2.pngAdım Adım Öğretici: AWS ile bir QKC Miner Ayarlama :https://medium.com/quarkchain-offic...up-a-qkc-miner-with-aws-d80f773e4ab6#TELEGRAM

Docker'ın Nasıl Kullanılacağına Dair Resmi Eğitim:
https://github.com/QuarkChain/pyquarkchain/releases
Madencilik Ödülü Nasıl Hesaplanır: http://calc.quarkchain.io/

GPU madenciliği Et Ethash için GPU Madenciliğinin Kurulumu (shard 0,1,2,3) için burada daha fazla ayrıntı okuyabilirsiniz: (https://github.com/jyouyj/ethminer#aws-ami)

Windows İçin GPU Madenciliği İkili Yayın. https://github.com/jyouyj/ethminer/releases/tag/QuakrChain_Miner_Windows_Binary_Release.

Ayrıca QuarkChain topluluğu üyelerinden de birçok yardımcı olacak makalelerimiz var:

Windows çalıştıran bir bilgisayar veya sunucudan madenciliği başlatmak için nasıl ve ne yapılacağı hakkında küçük bir öğretici: https://cryptored.ru/crypto-news/qu...-mining-in-test-network-tqkc-english-version/

QuarkChain'e desteğiniz için teşekkür ederiz. Diğer kolay ve kullanıcı dostu madencilik eğiticileriniz varsa, bizimle paylaşmayı çok bekliyoruz. Sevgilerle.

Telegram TR: https://t.me/QuarkChain_Turkey
Website:https://www.quarkchain.io
Telegram:https://t.me/quarkchainio
Twitter:https://twitter.com/Quark_Chain
Medium:https://medium.com/quarkchain-official
Reddit:https://www.reddit.com/r/quarkchainio/
Facebook:https://www.facebook.com/quarkchainofficial/
Discord:https://discord.me/quarkchain
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,391
Kullanıcılar
2,741
Son üye
rexonlover