• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Raintürk Herkese 200+300 TL

Selam beyler bu kampanya bi 2000 kişiyle sınırlı bi 5000 kişiyle sınırlı dendi ama şu an devam ediyor an itibariyle ben aldım dün kayıt oluşturmuştum.

normalde 1 hafta önce bitmesi gerekiyordu ama bitmemiş.

Üye olmayan varsa aşağıdaki linkten üye olun
https://www.rainturk.com/?ref=8OF8UMY

Ref linkten üye olmanız önemli 200 TL için değil ama 300 TL için gerekiyor.

200 TL Ödülü alabilimek için kyc yapmak yeterli.
300 TL ödülü alabilmek için ise kycden sonra toplamda 1500 TL 'lik coin al sat işlemi yapmanız gerekiyor.

Bütün işlemler bu kadar.
Üye olduğunuzda kampanyanın devam ettiğine dair mail alacaksınız 48 saat içinde kyc onaylat 200 TL kazan diye
mail gelirse kyc nizi onaylayın ve 200 TL kazanın

acele edin kampanya bitmeden yetişin

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,336
Son üye
ruddicksdetail