• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Referansınız ile Shicco Satın Alan Kişilerden %20 BNB ve %5 SHI Kazanın!



Katılım
10 May 2022
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Türkiye
#1
Shicco (SHI) Nedir? Referansınız ile Shicco Satın Alan Kişilerden %20 BNB ve %5 SHI Kazanın!

Tamamen topluluk odaklı oluşturulmuş, merkeziyetiz ve BSC tabanlı bir proje Shicco. Özellikle, geliştirilen referans sistemi oldukça yenilikçi. Projenin yol haritasında ilerleyen zamanlarda kendi ana ağına geçeceği bilgisi de ayrıca yer alıyor.

Shicco’yu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği merkeziyetiz referans sistemi.

Daha önce birçok projenin referans sisteminin olduğunu biliyoruz. Ancak, Shicco’nun referans oranları hem yüksek hem de referans sistemi tamamen akıllı sözleşme ile yönetildiğinden dolayı, bir kullanıcı referans linkiyle alım yaptığında referans geliriniz akıllı kontrat tarafından cüzdanınıza gönderiliyor. Merkeziyetiz bir yapıya sahip olduğu için herhangi bir onaya gerek kalmıyor.


Üstelik referans geliri kullanabilmeniz için herhangi bir token alımı yapmanıza da gerek yok. Yani hem %25 oranında referans geliri kazanabiliyorsunuz hem de bu gelirler anında cüzdanınıza yatıyor. Yapmanız gereken tek şey, cüzdan adresiniz ile referans linkinizi almanız, ayrıca cüzdan bağlamanıza gerek yoktur. Geriye kalan tek şey, bu linki çeşitli sosyal mecralarda yayımlamak.

Ayrıca güzel bir durumdan daha bahsetmek istiyorum. Referans linkine tıklayarak gelen bir kullanıcı, Shicco almaktan vaz geçti ve 1 hafta sonra tekrar başka bir kullanıcının referans linki ile alım yaptı, Gelir ilk referans linki sahibine gidecektir.

Sistemin güzel taraflarından biri de %25’lik referans gelirinin %20’sinin BNB olarak, %5’inin ise Shicco olarak gönderilmesi. Örneğin, referans linkinize tıklayarak platformdan 1000 dolar değerinde Shicco satın alan bir kullanıcı için cüzdanınıza anında 200 dolar değerinde BNB, 50 dolar değerinde ise Shicco gönderiliyor.

Hem oransal olarak hem de akıllı sözleşmeyle yönetilen, böyle bir referans sistemi kripto para dünyasında yok. Shicco bu anlamda bir devrim yaratacak.

Kripto para projelerinin hemen hepsi ilk gelenin daha çok kazanç elde ettiği projeler oluyor. Shicco projesi de yine böyle bir proje. Ancak, diğerlerinden farkı çok daha fazla kazanç vaat etmesinin yanında, bu kazançları anında elde edebilme şansı sunması. Yani kısacası boş vaatler değil.


Yukarıda da belirttiğim gibi, Shicco ilerleyen zamanlarda Mainnet’ini başlatmayı planlıyor. Bu, projenin geleceğine yönelik ciddi planları olduğunun bir göstergesi. Bununla birlikte, yine yol haritasında ileride NFT sektörüne yönelik çalışmalar yapılacağı da belirtilmiş. Elbette, Shicco projesinin güzel bir de stake programı olacağı belirtiliyor. Sisteme Shicco kilitleyen kullanıcılar stake geliri elde edebilecek.

Yani, proje geliştiricileri uzun vadeli bir plan yapmışlar gibi görünüyor. Yol haritasından bahsetmişken, projenin White papper’ının oldukça sade ve anlaşılır şekilde hazırlandığını belirteyim. Herkesin okuyarak kolayca anlayabileceği, kısa ve öz bir White papper mevcut.


Shicco’nun maksimum arzının 1 katrilyon olduğunu görüyoruz. Token arzının bu denli yüksek olması gözünüzü korkutmasın. Önümüzde arzı çok yüksek olan ama çok iyi yerlere ulaşmış projeler mevcut. Zaten, token arzından ziyade, ulaştığı piyasa değeri, bir proje için daha önemli. Güzel bir piyasa değerine ulaşması içinde ciddi bir topluluk elde etmesi gerekiyor. Merkeziyetiz referans sistemini göz önünde bulundurursak Shicco’nun büyük bir topluluğa ulaşacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Çığ gibi büyüyecek bir proje olan Shicco’nun sunduğu fırsatları kaçırmamak için elinizi çabuk tutarak kendinize büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

Referans bağlantım: https://shiccoshi.com/?contract=TUh...6UkRFeVJUa3dZekF3UmtaR00wWkRSRUZoTWpJeFpEWkI=
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00