• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ripple SEO’su Google’ın Yasağı konusunda Ne Düşünüyor?Katılım
12 Mar 2018
Mesajlar
10
Beğeniler
3
Puanları
3
#1
Ripple SEO’su, Google’ın tüm kripto para birimi reklamlarını kendi platformunda yasaklama kararı üzerine konuştu. Danny Aranda gazetecilere verdiği demeçte, daha katı düzenlemelerin yatırımcılar için netliği artıracağı ve kripto para birimlerine olan güveni artıracağı gibi, kripto rakipleri arasında daha adil bir rekabetin kapılarını açacağı için Google’ın kararını memnuniyetle karşıladığını söyledi.
Google, Kripto Reklamlarını Yasakladı
İki gün önce, Google, kripto paralarla ilgili tüm reklamları askıya alacağını duyurdu. Bu, kripto borsaları,dijital cüzdanları ve hatta alım satım tavsiyeleri gibi ilişkili ürünlerin yanı sıra dijital para birimleri de içerir. Google, 2018’de benzer bir yaklaşımı benimseyen sosyal medya devi Facebook’un liderliğini takip ediyor.
Değişiklikler Haziran 2018’e kadar geçerli olmayacak ve mevcut kampanyalara engellenmeden önce bitme şansı tanıyacak.Teknoloji devinin bir sözcüsü, tüketicinin potansiyel olarak zararlı bir iş alanından korunma kararının alındığını belirtti, ancak kimsenin kripto para birimleri için geleceğin ne olduğunu bilmediğini kabul etti.
Ripple CEO Değişiklikler Hakkında Olumlu
Tüm kripto patronları reklam yasağını kötü bir şey olarak görmüyorlar. Kripto para birimlerine bir spot ışığı koyarak ve endüstrinin uygulamalarının düzenlenmesini iyileştirerek müşteri güveni artabilir ve daha fazla yatırım teşvik edilebilir. “Girişimciler için düzenleyici açıklığa sahip olmak çok ama çok güzel bir şey. Size net bir oyun deneyimi sunuyor, kuralların ne olduğunu biliyorsunuz, ”dedi. Ripple’in genel müdürü Danny Aranda yakın zamanda Cheddar’a söyledi.
“Uzun vadede, göreceğiniz şey daha büyük bir düzenleyici netliktir” dedi. “Piyasalar, iyi projeler neler olduğu konusunda daha eğitimli olacak ve bu, herkesin bu projelerin altında yatan değerde daha rahat olmasını sağlayacaktır.” Ripple, blok zinciri platformunda açıklık ve şeffaflığa kendini adamıştir” dedi.
Bu konu hakkında düşüncem,teknoloji devinin bu yaptırım kararı,öncelikle Bitcoin’in ve ardından diğer altkoinlerin gördüğü ne ilk ne de son yaptırım kararı olacaktır. Şüphesiz “seni öldürmeyen şey güçlendirir” mantığıyla hareket edersek kripto paralar bu muharebeden de zaferle ayrılacaktır.
Şu an hem fianans tarafından hem de devletler tarafından kripto kullanıcalarına karşı inanılmaz derecede baskı yıldırma ve korkutma var.Son ceyrekte bu karşı cepheye teknoloji liderleri de girdi.Var olan görüntü “piyasadaki hiç kimse pazardaki hakimiyetini kaybetmeyi istemiyor” ama topluma mal edilen bir şeyi durduramazsınız,ya ayak uydurur ya da yok olursunuz!
Kaynak:cryptodaily.co.uk
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,563
Mesajlar
7,419
Kullanıcılar
2,804
Son üye
tamarahealthcare