• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ripple Sibos 2018 Etkinliğinde RippleNet’i Duyurmayı Planlıyor – Etkinlik Öncesi XRP 1 Doları Görür Mü?Katılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
Ripple Sibos 2018 Etkinliğinde Ripplenet’i duyurmaya hazırlanıyor. Ripple SWELL’den sonra başka bir etkinlikte daha boy göstermeye hazırlanıyor. Hem de bu organizasyon en büyük rakibi SWIFT’ın Sibos 2018 Etkinliği. Ripple’ın bu sefer duyuracağı ürün, XRP yatırımcılarında büyük bir fiyat artış beklentisi oluşturmuş durumda. Çünkü RippleNet geliyor.

https://koinmedya.com/2018/10/09/ripple-sibos-2018-etkinliginde-rippleneti-duyurmayi-planliyor/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,923
Mesajlar
6,690
Kullanıcılar
1,890
Son üye
pmgsocialmedia1444