• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ripple'ın Başı BeladaKatılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
Ripple’ın başı belada, bu sefer de peşine Dünya’ca meşhur Rosen Law Firm düştü. Yatırımcı haklarına baktığıdavaları kazanmasıyla ünlü olan Rosen Law Firm (Rosen Hukuk Bürosu) Ripple firmasının gerçekleştirdiği XRP satışı ile Amerkan federal tahvil yasalarını ihlal edip etmediğini araştırdığını duyurdu.

https://www.koinmedya.com/2018/08/08/ripplein-basi-belada-yine-dava-acildi/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,920
Mesajlar
6,687
Kullanıcılar
1,881
Son üye
remirose1442