• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Rusya Federasyonu'nda, Afrika ülkeleriyle ve kripto para biriminde yerleşim yapılması önerildi.



Katılım
14 Şub 2022
Mesajlar
23
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#1
Katyrin ayrıca, Afrika ülkelerindeki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihracat faaliyetlerini desteklemek için uzmanlaşmış bir ihracat-ithalat bankasının yanı sıra bir güven fonu kurulmasını da önerdi.

Ayrıca serbest ticaret bölgelerinin oluşturulmasını, yatırımların teşvik edilmesini ve sermaye yatırımlarının karşılıklı korunmasını gerekli görmektedir.

Mektup, Maliye Bakanlığına ve Sanayi ve Ticaret Bakanlığına, Ekonomik Kalkınma Bakanlığı ile birlikte, karşı ticaret (takas) konusunu ve kripto para birimleri de dahil olmak üzere dış ve iç ödemelerin muhasebeleştirilmesine yönelik bir sistemi çözmek için bir teklif içeriyor. .

Katyrin, "kolektif Batı" tarafında ticari ve ekonomik ilişkilerin olumsuz dönüşümü bağlamında, dostane alanlarda işbirliğinin geliştirilmesinin önemli olduğunu açıkladı.

Kaynak: https://www.autoparus.by/publication/62468
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,714
Mesajlar
5,942
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751