• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Sailun LastikKatılım
24 Ağu 2019
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Adana
#1
Araç kullanımında lastiklerin çok önemli olduğunu düşünüyorum bu sebeple arabamın lastiklerini çok sık kontrole götürürdüm. Lastiklerin aslında sıkıntılarının sebebinin kalitesinden kaynaklandığını son taktırdığım lastiklerin kalitesinden sonra anladım. Sailun lastik ilk taktırdığımda arabamın kalkışında bile kalitesini ortaya koyan bir lastik. Öncelikle bu lastiğin aracıma tam uyum sağladığını düşünüyorum. Önceden araç teklediğinde önce hemen lastiklere bakıyordum. Şimdi ise lastiklerimden emin olduğum için motor kısmına bakma ihtiyacı hissediyorum.

Sailun lastikler arabamın çekiş gücünü maksimum hale getirdi. Çok daha az sarsılma meydana geliyor. Fren yapınca diğer lastiklerde yolda kayma hissediyordum şimdi ise aracım anında duruyor. Yolda sarsılma yaşamıyorum. Yol tutuşu çok güzel. Yolda aracın yüksek hızda zıplaması hoplaması yok. Ayrıca aldığım 1 yıl oldu lastikle ilgili hiçbir sorun hiçbir tamir ihtiyacı hissetmedim. Bu bile benim için çok güzel bir sonuç anlamına gelmektedir. Yağmurlu havalarda çok fazla hız yapamazdım tin tin gitmeye çalışırdım şimdi yağmurlu havalar benim için çok da sıkıntı değil. Bu lastiği güvenli ve sorunsuz yolculuk isteyenlere tavsiye ediyorum.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,391
Kullanıcılar
2,741
Son üye
rexonlover