• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Şanslı CüzdanKatılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#2
En Güncel Çekiliş ve Kampanyalar
Yapılan araştırmalar en etkili reklam yönteminin çekiliş ve kampanyalar olduğunu göstermiştir. Hal böyle olunca bir ürün yada hizmete hızlı bir şekilde ulaşmak istediğinizde çekiliş ve diğer avantajlı seçeneklere hızlı bir şekilde ulaşmak isteriz.

Peki ama bu seçenekler nerede yer almaktadır?

Genellikle markalar çekiliş ve kampanyaları kendi internet siteleri yada sosyal medya hesapları üzerinden yayınlamaktadır. Bütün bu kampanya seçeneklerine hızlı ve kesintisiz bir şekilde ulaşmak istediğinizde sizler için hazırladığımız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

En Güncel Kampanyalar

Giderek pahalı hale gelen bu ekonomik imkanlar kampanyaların düzenli bir şekilde takip edilmesini zorunlu hale getirmiştir. Bu sebeple sizin için hazırladığımız twitter adresini ziyaret edebilirsiniz. Adresimizde en güncel kampanya seçenekleri ve diğer tüm ayrıcalıklara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bizi Diğerlerinden Ayıran Fark Nedir

Bizi diğer adreslerden ayıran en önemli özelliğimiz herhangi bir markanın reklamını yapmadan objektif bir şekilde paylaşım yapmamızdır. Bu sayede hızlı ve kesintisiz bir şekilde tüm kampanyalara ulaşabilirsiniz.
Ayrıcalıklı bir şekilde kampanyalara göz atmak isterseniz adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bizi takip etmeniz durumunda işinde uzman ekiplerimiz tarafından mercek altına alınan tüm seçeneklere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Çalışma Sistemimiz Hakkında

Ekibimiz her gün düzenli olarak Türkiye genelinde mevcut tüm kampanyaları ve markaların reklam duyurularını takip eder. Herhangi bir uyarı ya da yayın yapıldığında anında twitter adresimizde paylaşılır.

Bu sayede Türkiye genelinde yeni bir ürün tanıtımı, kampanya yada çekiliş olduğunda ilk olarak siz haberdar olursunuz. Her zaman için güncel bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmak için adresimizi doğrudan ziyaret edebilirsiniz.

Sizden aldığı güç ile çalışmalarına devam eden adresimiz hızlı bir şekilde güncelliğini korumaktadır. Bizi sosyal medya adresimizden takip edin.

Taklitlerimizden sakının

https://twitter.com/SansliCuzdan
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,636
Mesajlar
5,858
Kullanıcılar
1,700
Son üye
lalkelalke04