• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Shd Group Company

💠SHD Trading💠
"Telegramın En İyi Yatırım Sistemi"
📆Sistem Başlangıcı: 17.02.20

https://t.me/Shdtrading_bot?start=cm26xs923
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
📊 Plan :80 GÜN %120 - GÜNLÜK %1.50
💵 Min.Yatırım:
🔘0.005 Btc
🔘0.1 Eth
🔘20 Trx
🔘250 Doge
🔘0.25 Ltc
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🏧Min. Çekim:
🔻0.001 Btc
🔻0.05 Eth
🔻10 Trx
🔻100 Doge
🔻0.1 Ltc
🤝Referans Kazancı : %4
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Yasal Sistem
❕ Ödeme Kanalı
❕7 / 24 Destek Ekibi
❕Token Piyasa Grafikleri
❕Otomatik Para Yatırma / Çekme
🤩Sürpriz Aktiviteler

molw

KK Üye
200 günü geçik ödeme alıyorum ve yüklü miktarda yatırımım var hedefleri çok yüksek yakın zamanda kendi kripto paralarını çıkartıcaklar

benimde yatırımlarım mevcut ve çok memnunum ilgili ekip herzaman anında ödeme telegramdaki en iyi yatırım botu

5 aydan fazladir kullaniyorum Kanadadan katiliyorum sisteme her gecen gun sistem yukariya tirmaniyor. parami heba etmek yerine gunluk guzel bir oran ile 80 gun boyunca kazanc sagliyorum tesekkurler SHD GROUP COMPANY

Benimde de yatırımım var kesintisiz ödeme sağlıyor bunun için SHD Ailesi ne teşekkür ediyorum ❤️❤️☺️

arkadaşlar 6 aya yakın zamandır ödeme alıyorum şuana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım 7/24 aktif yatırımcılarında bulunduğu bir destek grubu mevcut daha ne olsun dimi .

İlk günden beri sıkıntısız bir şekilde ödeme aldığım sürekli kendini geliştiren harika bir sistem.

200 gündür sistemdeyim 1 milyon doge yatırımım var odemelerimi sorunsuz alıyorum

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,339
Son üye
supershinesolutions