• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Siteniz İçin Organik Hit Hizmetielcobar

Yasaklı Üye
Katılım
19 Ara 2018
Mesajlar
9
Beğeniler
3
Puanları
3
Konum
antalya
#1
Yazılımlar ve paketler ile web sitelerinin trafiği arttırılabiliyor. Bunun için %100 organik hit hizmetinin veriliyor olması söz konusu. Site hit arttırma talebinizin olması halinde iki seçenek sunuluyor. Ücretsiz yazılımlar ile sitenin hitini yükselmek mümkün olabiliyor. Bunun dışında özel paketler sayesinde organik hit ile sitenizi iyi bir konuma taşıyabilirsiniz.

Organik Hit Avantajları
Hizmet sayesinde organik hit avantajlarını elde edeceksiniz. Öncelikle hit nedir sorusunun yanıtı veriliyor. Günlük ziyaretçi sayısı hit olarak isimlendiriliyor. Günlük, aylık olarak yapılan analizler ile sitenin popülerliğinin ölçülmesi sağlanıyor. Ziyaretçi sayısının doğal şekilde arttırılmasını sağlamak adına sunulan paketler oluyor. Organik hit avantajları arasında, sitenizin popülerliğe çok daha hızlı şekilde ulaşması yer alıyor. Tercih etmeniz durumunda, avantajlı şekilde sitenizin hit sayısını yükselteceksiniz.

Peki, nasıl? Web sitelerinin hit sayısını yükseltmek için sunulan paketleri almak nasıl oluyor? Bunun için seçim yapmanız ve ödeme aşamasının tamamlamanız yeterlidir. En büyük avantajınız ise oluşturulmuş olan paketlerin en uygun fiyatlar üzerinden sunulmasıdır. Sitenin hit sayısını yükseltmek için belirtilmiş olan paketleri seçebilirsiniz. 250.000 kredi ziyaretçi, 500.000 ziyaretçi, 50.000 kredi ziyaretçi gibi seçenekler üzerinden paketinizi belirleyebilirsiniz. Organik hit paket avantajlarının yüksek olduğu paketleri tercih etmeniz halinde hem kısa sürede hit sayısının artması sağlanacak hem de ekonomik ödemeler yapılması sağlanmış olacak.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,393
Kullanıcılar
2,742
Son üye
herves