• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Smart Trade Coin GO Otomatik Kripto Para Ticaret BotuKatılım
28 Kas 2019
Mesajlar
66
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kriptopara.in
#1

Akıllı Ticaret Sistemi tamamen otomatiktir ve yapılandırmaya bağlı olarak 24 saat işlem yapılabilir. Şu anda Bitcoin ve Ethereum Kripto Paraları ile kullanılabiliyor.
Smart Trade Coin Go Kripto Para Ticaret Botu
Kullanmak kolaydır özel bilgi gerektirmez.
Otomatik para kazancı 24/7
Aylık Ortalama % 3-20 Arası Kazanç verebiliyor.
Bilgisayarlarınızı açık bırakmak gerekmiyor.
Detaylı Bilgi Ve Kiralama İçin Aşağıdaki Web Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ: https://bit.ly/36NRviE

NOT:Yatırım tavsiyesi değildir.Her kullanıcı kendi araştırmasını yaparak hür iradesi ile kısıtlı sürümü olan botu ücretsiz deneyebilir,daha üst sürümlerini kullanmak isterse satın alarak kullanabilir.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok