• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

SmartX'den ekskavatörKatılım
18 Ocak 2021
Mesajlar
26
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Poland
#1
Jak dołączyć: Najpierw założyliśmy portfel Coral Wallet
https://smartx.one
arolayı ayarlayın ve .json dosyasını indirin, ardından indirilen dosyayı cüzdana yükleyin.Bir cüzdan oluşturduğumuzda, cüzdan adresini kopyalayın ve buraya yapıştırın
https://miner.smartx.one

Davet kodunu sağlıyoruz: "egj6q3" kodu olmadan, madenciyi başlatmak imkansız

Aktivite açıklaması:1. Günlük giriş yapın ve ödülleri almak için tıklayın. Çıkarma otomatik olarak başlayacaktır. İlk oturum açma yaklaşık 2MB grafik indirme gerektireceği için lütfen sabırlı olun ve bu biraz gecikmeye neden olabilir.2. Madencilik sırasında saniyede bir altın üretilir. Oluşturulan paralara tıklayarak para toplayabilir ve ardından hesabınızı yükseltme seçeneğini seçebilirsiniz.Tam hizmet şartları https://smartx.one/archives/4886

.Json dosyası bilgisayarınıza indirilecektir (cüzdanınız için şifrelenmiş bir anahtardır, hiçbir koşulda silmeyin!)
 
Son düzenleme:
Katılım
18 Ocak 2021
Mesajlar
26
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Poland
#2
Daha yüksek ve daha yüksek LVL elde etmek için jeton toplayın. Jetonlar SAT ile değiştirilecek, ne kadar çok jeton toplarsanız o kadar çok SAT alacaksınızJetonlar, ayda bir cüzdana gönderilecekLVL kazandıkça daha fazla insanı davet edebileceksiniz.Sağ alttaki baloncuğa tıklayarak referans kodunuzu bulabilirsiniz (ayrıca davet edebileceğiniz tavsiye sayısı da vardır)
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,942
Mesajlar
6,709
Kullanıcılar
1,896
Son üye
robertjames0858