• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

SMIX TOKEN DAGITILMAYA BAŞLANDI!Katılım
14 Tem 2018
Mesajlar
29
Beğeniler
5
Puanları
8
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.steemix.net
#1
SMIX TOKEN DAGITILMAYA BAŞLANDI!

Merhaba

Sitemix.net sitesi ile beraber bir Token çalışmamız olduğunu önceden sizlere bahsetmiştik.
Bugün itibari ile Steemix sitesi kullanıcılarına SMIX Token dağıtımı başlamıştır.Sitemiz aracılığıyla yazı yazanlar yorum atanlar hergün token kazanma şansını elde edecektir.Bunun yanında airdrop ve çeşitli projeler ile Token kazanabilirsiniz.

Herkes günde 3 yazı limitli olarak 3 SMIX Token
15 yorum limitli 0.5 SMIX Token kazanabilecektir.

Yani steemix sitesini kullanarak günde 3 yazı yüklerseniz toplamda 9 SMIX Token ve oy alma şansını elde edebilirsiniz.
Fakat sadece Token almak için abusing yapan kişilerin Tokenları geri çekilecektir .Steemit sitesi kullanıcılarının %1’i %95 oranında steem’e sahip olarak başlamıştır fakat Steemix’in isteği Tokenlarını birçok kişiye dağıtmak ve herkesin eşit bir şekilde siteyi kullanmaya başlamasıdır.

İleride bir çok projemiz olacaktır. Sitemizi kullanmayı ve çevrenize anlatmayı unutmayınız.

-Steemix Ekibi


www.steemix.net👈

Detaylı bilgi için İletişime Geçiniz.

İletişim için

Discord Kanalımız ;
https://discord.gg/3UFyUgC

E-mail ;
Destek@coinplug.com
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,392
Kullanıcılar
2,742
Son üye
herves