• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Sosyal Medya Araçlarının Paylaşım KurallarıDurum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılım
20 Ara 2018
Mesajlar
13
Beğeniler
8
Puanları
3
Konum
İstanbul
#1
Sosyal medya araçları ve diğer hususlarını paylaşırken, aşağıdaki kurallara dikkat ediniz.
  1. Hile veya dolandırıcılığı teşvik edici paylaşımlar.
  2. Yanıltıcı içerikler.
  3. 3. Kişilerin haklarını ihlal eden paylaşımlar.
  4. Reklamcılık hususlarına değinen paylaşımlar.
  5. Devlet veya kamu kurum ve kuruluşları nezdinde veya T.C. Devleti kanunlarına aykırı durum yaratabilecek her türlü paylaşımları paylaşmayınız.
Kriptokulis.com, paylaşımı yapılan konu ve metinlerden sorumlu değildir. Yapılan paylaşımların, paylaşımını yapan kullanıcının kişisel bilgileri, bu tip durum ve davranışları uygulaması sonrası, Devlet kamu ve kurum yetkilileri tarafından kullanılabilir. Lütfen bu tip durumlar için hassasiyet gösterelim ve dikkatli paylaşımlar yapalım. İyi forumlar, yönetim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour