• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Stellar Ripple'dan Sonra Patlama Yapabilir Mi Dedikten 2 Gün Sonra Stellar RoketlediKatılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
Stellar bugün Bitcoin karşısında %15.52’lik, Bitcoin’in de yükselmesi sayesinde ABD Doları karşısında tam %20.86’lık yükseliş sağladı. Lakin günün yıldızı hiç şüphesiz bir ara %110’u gören Ripple (XRP)’ydi. Stellar Ripple’ın verdiği umudu devam ettirebilir mi?

https://koinmedya.com/2018/09/21/st...-patlamayi-gerceklestirecek-coin-olabilir-mi/
 


Katılım
12 Eki 2018
Mesajlar
17
Beğeniler
7
Puanları
3
Konum
ankara
#2

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,495
Mesajlar
5,221
Kullanıcılar
1,387
Son üye
kadikoyanahtarci