• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Tamamen Yatırımsız Bir Şekilde İnternetten Bitcoin KazanmakKatılım
25 Nis 2020
Mesajlar
11
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Türkiye
#1
⚡ Yatırımsız Bir Şekilde Sadece Musluk Sistemlerini Kullanarak Bitcoin Kazanmak

🎥:

🔗 Sistemlere Kayıt Linkleri:

💸 More Money: https://bit.ly/3aguJkt
🎥:

💸 CoinAdster: https://bit.ly/3eOfKlm
🎥:

💸 Mining Labs: https://bit.ly/2xNB9dX

💸 Free Bitcoin: https://bit.ly/2SrlSpZ

💸 Faucet Crypto: https://bit.ly/3bGqyQG
🎥:

🚨 Son üç sisteme kayıt olmadan önce FaucetPay'e (https://bit.ly/2x7yUSa) kayıt olmalısınız. Ardından FaucetPay sistemine Bitcoin adresinizi kayıt edip, aşağıdaki sistemlere FaucetPay sistemindeki bilgilerinizle giriş yapmalısınız.

💸 Fautsy: https://bit.ly/3f9UKph

💸 StarBits: https://bit.ly/2VRBANs

💸 i-Bits: (Sistemsel sorundan dolayı şu an da link verilememiştir.)
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,552
Mesajlar
7,405
Kullanıcılar
2,771
Son üye
yeezyhoodie