• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Taraftar Tokenlerinde 'Topla ve Kazan' Promosyonu: 100.000 USDT Dağıtılacak!Katılım
17 Eki 2020
Mesajlar
53
Beğeniler
0
Puanları
6
Konum
İzmir
#1
Binance'den yeni etkinlik.
Öncelikle Binance üyeliğiniz yok ise %10 komisyon indirimi ile kayıt olmak için tıklayın : https://www.binance.com/tr/register?ref=RTO78UIL


Binance, bir Topla ve Kazan alım satım etkinliği başlatıyor. Beş Taraftar Token logosunun hepsini toplayın (JUV, PSG, OG, ATM ve ASR), 100.000 USDT değerindeki ödül havuzundan pay alın.

Etkinlik dönemi: 15/01/2021 saat 03.00 (TSİ) − 22/01/2021 saat 03.00 (TSİ)

Nasıl katılabilirim?
Etkinlik dönemi boyunca, USDT işlem çiftlerinde (JUVUSDT, PSGUSDT, OGUSDT, ATMUSDT ve ASRUSDT) emir başına en az 100 USDT'lik bir işlem hacmini tamamlayın. Bu hacmi tamamladıktan sonra, etkinlik sayfasına giderek rastgele bir Taraftar Token logosunu açın.

Nasıl ödül kazanılır?
Etkinlik sayfasındaki beş Taraftar Token logosunun hepsini toplayarak final logusunu açın ve koleksiyonunuzu tamamlayın. Böylece 60.000 USDT'lik ödül havuzundan pay almaya kesin olarak hak kazanırsınız ve 1.000 USDT değerinde büyük ödülü de kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Tüm logoları toplarsam hangi ödülleri kazanabilirim?
  • Ödül A: 1.000 USDT (toplam 30 kazanan). Etkinlik dönemi boyunca şartları sağlamış tüm kullanıcılar, kişi başı 1.000 USDT ödül kazanabilecekleri bir çekilişe katılacaktır.
  • Ödül B: 60.000 USDT ödül havuzu. Şartları sağlamış tüm kullanıcılar (1.000 USDT kazananlar hariç) 60.000 USDT ödülü paylaşacaktır.
  • Ödül C: 10.000 USDT ödül havuzu (yalnızca yeni kullanıcılar için). Yarışma dönemi içerisinde yeni bir Binance hesabı oluşturmuş ve şartları sağlamış tüm kullanıcılar 10.000 USDT ödülü paylaşacaktır. (Ödül A'yı kazanan kullanıcılar bu ödülden faydalanamaz fakat Ödül B'yi kazanan kullanıcılar bu ödülü de alabilir)

Nasıl daha fazla logo toplayabilirim?
  • Daha çeşitli taraftar token işlem çiftlerinde (JUVUSDT, PSGUSDT, OGUSDT, ATMUSDT and ASRUSDT) işlem yapın! Etkinlik dönemi boyunca, en az 100 USDT'lik hacme sahip, gerçekleşen her emir için bir logo kazanın.
  • Daha fazla logo toplamak için paylaşın:
  • Eksik logolarınızı sosyal medyada paylaşın ve arkadaşlarınızdan size fazla logolarını göndermelerini isteyin!
  • Ekstra veya mükerrer logolarınızı sosyal medyada paylaşın ve koleksiyonunuz için ihtiyacınız olan logolarla takas edin.
  • 13/01/2021 günü saat 03.00'te (TSİ) Binance cüzdanlarında en az 500 BNB'si olan Binance kullanıcıları, etkinliğin başlamasından birkaç saat sonra otomatik olarak rastgele 1 Taraftar Token logosu kazanacaktır.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,509
Kullanıcılar
2,965
Son üye
sampuranswadeshi