• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Telefondan masternode ve mining yapın prof of stake

Dijital dünyamıza 2 sene önce giren harika bir proje ;

Mydexpay xmd coin ile günlük kazanç sağlamak istermisiniz.?

Masternode ile günlük %1 aylık %30 kazanç elde edebilirsiniz.

Masternode nedir? ( prof of stake)

Masternode elinizde bulunan xmd coini mydexpay sistemi içerisinde
Size özel olarak verilen hesabınızda, belirli bir süre tutmanız durumunda verilen ödül olarak adlandırabiliriz

En az 10 bin xmd ile 1 masternode kurulumu yapabilirsiniz.
365 gün boyunca zorluk derecesine göre % 1 e kadar günlük çekilebilir xmd adeti hesabınıza yatar.

365 gün dolduktan sonra yatırdığınız teminat size geri verilir. İster tekrar yatırım yapar günlük almaya
Devam edersiniz isterseniz çekip borsada satışa koyabilirisiniz.

Bu sadece masternode kazancınız diğer kazanç sistemleri mining, trade, ve %25 referans gelirlerinden
bahsetmedim bile

Masternode kazancı % 1 günlük
Mining kazancı % 750 4 döngü sonundaki kazancınız ( her döngüde kazancınız hesabınıza yatar)

Referans ve derinlik kazancı % 25 dir
Birinci derinlikte üyeniz hesabına borsadan aldığı xmd coini atar atmaz % 10 sizin hesabınıza düşer.

Referansınız masternode yada mining e yatırım yaptıgında % 5 de yatırımından hesabınıza gelir.
Toplam 1. derinlik kazancınız %15 olur. Diğer derinlikler den gelenler de cabası

Bu harika sistemde yerinizi mutlaka alın vindax ve etherflayer borsaları üzerinde işlem yapabilirisiniz.
Çok yakında türk borsasında yerimizi alıyoruz. Bu da burdan size güzel bir süpriz olsun

Coinmarketcap da listelenmemizde cok yakında olacaktır.

Resimde kazandıgımız günlüklerden birkaç örnek atıyorum

Sizleride mydexpay ailesine bekliyoruz

Ayrıntılı bilgi ve destek için bana ulaşın

Kayıt olmak için link burada 👇

https://tinyurl.com/Mydexpay-register

https://mydexpayxmdcoin.business.site/

IMG_20200301_093709_214.jpg IMG-20200305-WA0035.jpg IMG-20200209-WA0104.jpg

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,521
Kullanıcılar