Telefonun varsa PI var! PI TURKIYE

z365air

PI Turkiye
Kayıtlı Üye
Katılım
19 Haz 2019
Mesajlar
2
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
İzmir
Web sitesi
minepi.com
#1
PITRCOVER.jpg

Merhaba;

Kriptopara kazanabileceğin sosyal bir ekosisteme ilk adımını atmak üzeresin. Blokzincir teknolojisi ve kriptoparalar ile ilgili bilgi sahibi değilsen bile endişelenmene gerek yok. Telegram grubumuzda sana gereken bütün içeriği sağlayacağız. Bilgiler aşağıda 👇

PI, Stellar platformu üzerinde üretilen yeni bir kriptopara ve projenin ana odağı kriptoparaların ve blokzincir teknolojisinin herkes tarafından erişilebilir ve değerlendirilebilir bir güç olduğunu göstermektir. Bu bağlamda PI Network üyesi herkes cep telefonları ile kripto para madenciliği yapabiliyor. Yapman gereken tek şey 24 saatte 1 defa uygulamaya girip madenciliği başlatmak. Böylelikle uygulama senin gerçek bir kullanıcı olduğunu anlayıp platformun kurulmasına destek verdiğin için seni ödüllendiriyor. Üstelik bu uygulama şarjını tüketmez, veri paketini harcamaz ve işlemcini kullanmaz. Hatta istersen madenciliği başlattıktan sonra telefonunu kapatabilirsin bile. Uygulamayı açık bırakman gerekmiyor.

Have a Phone.JPG

Projenin, içinde bulunduğumuz 1. aşamasında, yeni üretilen PI tokenler online aktiviteleri doğrultusunda üyelere dağıtılıyor ve ekosistem genişliyor. 2. aşamada kazanılan PI tokenler platform üzerinde dijital pazarlar ve merkeziyetsiz uygulamalarda p2p (eşlerarası) transfer ile kullanıma geçecek. 3. aşamada ise proje kendi ana blokzincirine geçiş yapacak ve PI tokenleri kripto borsalarında diğer kripto paralar (BTC, ETH, vb.) ve/veya itibarî paralar (Euro, USD, TL vb.) ile takas edebileceğiz.

Hedefi 100 milyon kullanıcı olan bu mobil madencilik platformuna sen de şimdi katıl, erken giriş avantajlarını 2020 ilk çeyreğinde borsaya giriş yaptığında doya doya kullan! 50.000 üye var ve üye sayısı arttıkça ödüller azalıyor. PI davetiye sistemi ile üye kabul eden, tamamen ücretsiz bir platformdur. Biz Pi Türkiye olarak projeye o kadar çok güveniyoruz ki, herkes faydalansın diye kendi davet kodlarımız yerine, bizimle beraber Türkleri bu projede temsil eden üyelerimizin davetiye kodlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Siz de şimdi buraya tıklayarak hazırladığımız Telegram botu yardımı ile rastgele bir üyemizin referansı olarak PI KAZANMAYA BAŞLAYIN! "Pi platformuna üye olmak istiyorum." butonuna tıklamanız yeterli.

2020 HEPİMİZİN YILI OLSUN
Bol kazançlar!

LİNKLER: PI NETWORK - PI TURKIYE TELEGRAM - PI TURKIYE REFERANS - PI TURKIYE YARDIM - PI WHITEPAPER - PI VIDEO - STELLAR CONSENSUS PROTOCOL TEKNIK OZETI
 
Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
790
Mesajlar
2,035
Kullanıcılar
353
Son üye
kriptocue