• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Güncel Telegram Grubu 1 Binance Coin ödüllü Soru-cevap etkinliğiKatılım
12 Mar 2019
Mesajlar
13
Beğeniler
5
Puanları
3
Konum
İstanbul
Web sitesi
coinrot.com
#1
Telegram grubunu daha aktif bir hale getirmek ve seviyeli bir ortam oluşturmak için 1 Binance Coin ödüllü Soru-cevap etkinliği yapmayı düşünüyoruz. Bu etkinlik akif üye sayısı 100 Kişi olduğu zaman olacak. Bu etkinlikler talebe göre aylık veya iki ayda bir devam edecek. İlk etkinlikte bir kişiye 1 BNB (10$) veriyoruz. Katılmak isteyenler için bağlantı aşağıda yer alıyor olacak. Bu konu form kurallarını uygun değilse silinebilir.

Katılım Bağlantısı
 
Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,687
Mesajlar
7,619
Kullanıcılar
3,229
Son üye
Douglascab