• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Telegram ile Bitcoin madenciliği

Telegram üzerinden bitcoin madenciliği buldum.6 saatte bir yaptığınız claim'le 1-100 arasında yıldız alıyorsunuz bu yıldızları biriktirip fiyatları 900 ile 360.000 arası değişen ve size günlük satoshi üretimini sağlayan ekran kartı alma şansınız oluyor.Yatırım imkanı da bulunan bu yöntemde günlük kazanç elde etmek mümkün.
Öncelikle aşağıda verdiğim linkle telegram indiriyorsunuz.Hem webde hemde uygulama olarak kullanılabiliyor:
https://telegram.org/ Uygulamayı yükledikten sonra bu linke tıklayıp Start diyoruz:
http://t.me/Bitcoin_Cloud_Mining_bot?start=628366165 veya bu platformla eşdeğer olan http://t.me/BitcoinMining_Bot?start=628366165 linkine tıklayabilirsiniz.Uygulama açılınca Start göreceksiniz onu tıklıyorsunuz.Sonra menüye tıklıyorsunuz.Menüye tıkladıktan sonra size menü sekmeleri gelecek onlardan BONUS'a tıklıyorsunuz.Bonusa tıkladıktan sonra nasıl kazanmak istiyorsunuz diye soracak ve DAILY BONUS(günlük bonus)'a tıklıyoruz.Daily bonusa tıkladıktan sonra size belli bir miktar yıldız gelecek 1 ile 100 arası.Bu yıldızları biriktirerek BTC madenciliği yapabileceğiniz ekran kartı satın alma şansınız oluyor.Bana günlük 25-30 arası geliyor.6 saatte bir claim yapma imkanınız var.Ekran kartlarını biriktirdiğiniz yıldızlarla satın alabiliyorsunuz.Onlardan satın alır almaz hemen satoshi üretimi başlıyor ve günlük kazanabiliyorsunuz.Fiyatları değişkenlik göstermektedir.Fiyatları öğrenmek için MENU kısmından SHOP'a tıklıyorsunuz ve karşınıza 100 den 360.000 fiyatına kadar ekran kartları çıkıyor.Şahsen ben 360.000'lik ekranı kartı almak yerine bir çok 900 lük ekran kartı almayı daha mantıklı buluyorum.Zira 360'lık almak bir kaç yılınızı alabilir ama 900 lük almak biraz daha kolay.Ve alır almaz satoshi kazanmaya başlayabilirsiniz.Ayrıca mining'in size verdiği referans linkini paylaşıp her verdiğiniz referanstan 90 yıldız kazanabilir eğer referans verdiğiniz kişi alışveriş yaparsa %40 cıvarı sizde yıldız alıyorsunuz.
Bol şans ve kazançlar :)

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,341
Son üye
sergenalabarada