• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ters ICO'lar Geleneksel ICO'lardan Daha İyiKatılım
23 Haz 2018
Mesajlar
71
Beğeniler
17
Puanları
8
Konum
ankara
#1
Ters (Reverse) ICO nedir? ICO ve Ters ICO arasındaki farklar nelerdir? Firmaların Ters ICO’daki rolü nedir? Ters (Reverse) ICO terimini duymamış olabilirsiniz.

Kurulu Şirket + ICO = Ters ICO

Ters (Reverse) ICO nedir? sorusuna verilecek en kısa cevap yukarıdaki denklem olacaktır. Geleneksel ICO’lar ve Ters ICO’lar aynı temel felsefeye dayanır. İkisi de vadettiği hizmet veya ürünü geniş kitlelere ulaştırmak için kaynak toplama maksatlı kripto para arz organizasyonu fikrine dayanır. ICO’lar yeni bir fikir ve startup’lar üzerinden yükselir. Yani yeni kurulacak olan firma zaten o fikir yüzünden kurulur. Ters ICO’daki fark ise katılım sağlayan şirketlerin zaten kurulu ve halihazırda da hizmet veriyor oluşudur.

KAYNAK: https://koinmedya.com/2018/07/15/ters-reverse-ico-nedir/
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,612
Mesajlar
7,510
Kullanıcılar
2,981
Son üye
CharlesGok