• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Trax Ai'den 500 Dolar Üzerinde Para Çektim

Günceldir. Şuanlık bir sıkıntı yok. Ama ne zaman kapanabilir boyle siteler bilemem. Dun de odeme aldim.

Yatırım tavsiyesi değildir

Güncel arkadaşlar. Şuana kadar devam ediyor sistem. Ne kadar daha gider bir fikrim yok.

Zira biliyorsunuz ki böyle sistemler patlıyor er yada geç. Patlayana kadar ne verirseler almak lazım.

Dediğim gibi referans kasarak gelir elde edebiliyorsunuz.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Günceldir dostlar. Şuanlık bir sıkıntı yok. Sistem patlayana kadar ne verirse alıyoruz.

Yatırım tavsiyesi değildir

Günceldir.

Sistem hâlâ çalışıyor ama ne zaman patlayabilir bilemem. Yatırım tavsiyesi değildir

Günceldir sistem hala devam ediyor. Ama ne zaman patlar ne olur bilemeyiz. Ben günlük 9-11 dolar arası günlük gelir elde ediyorum.

yatırım tavsiyesi değildir

Son 2 buçuk ayda toplam 1.000 dolar üzerinde para çekmişim.

Günceldir ama ne zaman patlar bilinmez . Yatırım tavsiyesi değildir

Güncel dostlar. Patladıgı yere kadar kullanmak lazım.

üye olurken ref kodu yerine bu kodu yazın: 831549156

benden üye olursanız günlük geliriniz bir tık fazla olur

yatırım tavsiyesi değildir

Sistem hâlâ çalışıyor. Üye olup referans kasarak gelir elde edebilirsiniz. Ben 19 Mart'tan beri kullanıyorum ama ne zaman ne olur bilemeyiz bu yüzden yatirim tavsiyesi değildir.

Üye olurken referans kodu kismina benim kodumu yazarsanız günlük geliriniz bir tik daha yüksek olur. Çünkü 2.500 kişinin üzerinde bir sayıda referans kastim.

Ref kodu: 831549156

Günceldir dün 15 dolar çektim.

Üye olurken referans kodu kısmına: 831549156 yazarak benden üye olabilirsiniz. Bu sayede bir tık daha fazla gelir elde edebilirsiniz

Ne zamana kadar çalışır bilemeyiz bu yüzden yatırım tavsiyesi değildir referans kasarak gelir elde edebilirsiniz.

Günceldir dün 12 dolar çektim.

Üye olurken referans kodu kısmına: 831549156 yazarak benden üye olabilirsiniz. Bu sayede bir tık daha fazla gelir elde edebilirsiniz

Ne zamana kadar çalışır bilemeyiz bu yüzden yatırım tavsiyesi değildir referans kasarak gelir elde edebilirsiniz.

Günceldir dün 9 dolar çektim.

Günceldir

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,534
Kullanıcılar
2,423
Son üye
smartvisionpro