• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Türk Borsa Kayıt Olan Herkese 50-100 TL Dağıtıyor (GÜNCEL!!!)Katılım
17 Haz 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
adana
#1
Türk Borsa Felixo Kayıt Olan Herkese 50-100 TL Dağıtıyor (GÜNCEL!!!)
https://www.felixo.com/?ref=73673934
Kayıt olan herkese 3500 FLX veriyor.(50TL)referanssız kayıtta vermez.Airdrop kısmından .1000 flx veriyor.referansınıza da 250 veriyor.Kaçırmayın.Onay gün içinde tamamlanıyor
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,544
Mesajlar
7,393
Kullanıcılar
2,742
Son üye
herves