• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

TURKİYE MİNİNG İLE HİÇBİR ŞEY YAPMADAN PARA KAZANIN

Adres, kimlik vs onayına gerek yok! Tek ihtiyacınız bir telegram hesabı. Telegram doğrulamasını yaptıktan sonra kazım gücü size veriliyor.
Oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz? O zaman size türkiye mining'i tanıtayım. Türkiye mining bir bulut kazım sitesi. Size hiçbir şey yapmadan kazandıran bir site. Sitede durmadan BTC, ETH, LTC, dodgecoin kazımı yapabilirsiniz. İlk üye olduğunuzda size hediye olarak 1 TH/s kazım gücü veriyor. bu 1 TH/s ile ayda 0.00024883 BTC, 6 ayın sonunda ise 0.00149299 BTC (205TL) kazanıyorsunuz. Çekim yapmak için ise bir yatırım limiti var, 0.0015 BTC(205 TL). Yatırım yaptığınız zaman uygulamanın kestiği miktarı da hesaplamayı unutmayın. (videoda bitay kullandım, diğer platformlar daha az kesim yapabilir. işlem aynı zaten tercih sizin)
Sitedeki not : En düşük yatırım olan 0.0015 BTC altında olan ödemeler YATIRIM OLARAK KABUL EDİLMEYECEKTİR ve yüksek fee ücretinden dolayı geri GÖNDERİLEMEMEKTEDİR.
Eğer yatırımı şimdiden yaparsanız, 4+1 TH/s 'den aylık 0.00124416 BTC, 6 ayın sonunda ise 0.00746496 BTC (1025TL) kazanıyorsunuz.
Üzmeyecek bir miktarla başlayabilirsiniz. Size referans olarak bi tanıtım videosu çektim. Ben 0.0249 BTC yatırdım. Bu bana aylık olarak şu anki kurla 2000TL, 6 ayın sonunda 12300TL kazandıracak. Para çekimi konusunda sıkıntı yaşamazsınız gün içinde 15 dakikada hesaba geçiyor. Site bitay, btctürk kadar güvenilir değil, ama denemekten zarar gelmez, yatırım yapmasanız bile koyun kenarda dursun. Karar verirseniz yatırım yapıp birikeni çekersiniz. Siz kayıt olursanız bana da 0.05 TH/s kazım gücü verecek (benim kazancım da bu oluyor, şeffaf olmak lazım). Kış geldiğinde montunuzun cebinde önceki kıştan kalan para bulmak gibi bir his yaşamak için; https://www.turkiyemining.com/?ref=715846
Fotoğrafta benim şu ana kadarki çekim yaptığım miktar, yaklaşık olarak topladığımda 1800TL ediyor. Risk alıp almayacağınız, veya ne kadar alacağınız size kalmış

Ayrıca referans yaptığınız kişi yatırım yaptığı zaman siz de onun yatırımından %10'luk bir kazım gücü kazanıyorsunuz. (yatıran kişi etkilenmiyor, site ayrı olarak veriyor).
ÖNEMLİ NOT: EĞER TALEP ÇOK OLURSA, GRUBA ÖZEL VİDEOLU BİR ÇEKİM YAPABİLİRİM. TELEGRAM DOĞRULAMASINI YAPAN KİŞİ SAYISI 50 Yİ AŞARSA 70TL GİBİ Bİ NAKİT ÇEKİLİŞİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM. İSTEDİĞİ BANKA HESABINA YATIRILACAK. İŞLEM 5 DAKİKANIZI ALMAZ VE RİSKSİZDİR. KAYIT OLANLAR ZATEN BENİM SAYFAMDA GÖRÜNÜYOR, NE KADAR ÇOK KİŞİ KATILIRSA NAKİT DE O KADAR ARTAR. SAYGILAR.
Oturduğunuz yerden para kazanmak ister misiniz? Üstelik bunun için yaş, kimlik, adres onayına gerek yok! Tek ihtiyacınız bir telegram hesabı. Size türkiye mining'i tanıtayım. Telegram doğrulamasını yaptıktan sonra kazım gücü size veriliyor. Türkiye mining bir bulut kazım sitesi. Size hiçbir şey yapmadan kazandıran bir site. Sitede durmadan BTC, ETH, LTC, dodgecoin kazımı yapabilirsiniz. İlk üye olduğunuzda size hediye olarak 1 TH/s kazım gücü veriyor. Bu 1 TH/s ile ayda 0.00024883 BTC, 6 ayın sonunda ise 0.00149299 BTC (205TL) kazanıyorsunuz. Çekim yapmak için ise bir yatırım limiti var, 0.0015 BTC(205 TL). Yatırım yaptığınız zaman uygulamanın kestiği miktarı da hesaplamayı unutmayın. (videoda bitay kullandım, diğer platformlar daha az kesim yapabilir. işlem aynı zaten tercih sizin)
Sitedeki not : En düşük yatırım olan 0.0015 BTC altında olan ödemeler YATIRIM OLARAK KABUL EDİLMEYECEKTİR ve yüksek fee ücretinden dolayı geri GÖNDERİLEMEMEKTEDİR.
Yatırdığınız para direkt olarak kazım gücüne dönüşüyor. Eğer yatırımı şimdiden yaparsanız, (4+1) 5 TH/s 'den aylık 0.00124416 BTC, 6 ayın sonunda ise 0.00746496 BTC (1025TL) kazanıyorsunuz.
Üzmeyecek bir miktarla başlayabilirsiniz. Size referans olarak bi tanıtım videosu çektim. Ben 0.0249 BTC yatırdım. Bu bana aylık olarak şu anki kurla 2.000TL, 6 ayın sonunda 12.300TL kazandıracak. Para çekimi konusunda sıkıntı yaşamazsınız gün içinde 15 dakikada hesaba geçiyor. Site bitay, btctürk kadar güvenilir değil, ama denemekten zarar gelmez, yatırım yapmasanız bile koyun kenarda dursun. Karar verirseniz yatırım yapıp birikeni çekersiniz. Siz kayıt olursanız bana da 0.05 TH/s kazım gücü verecek (benim kazancım da bu oluyor, şeffaf olmak lazım). Kış geldiğinde montunuzun cebinde önceki kıştan kalan para bulmak gibi bir his yaşamak için; https://www.turkiyemining.com/?ref=715846
Fotoğrafta benim şu ana kadarki çekim yaptığım miktar, yaklaşık olarak topladığımda 1800TL ediyor. Risk alıp almayacağınız, veya ne kadar alacağınız size kalmış

Ayrıca referanstan kaydolan kişi yatırım yaptığı zaman siz de onun yatırımından %10'luk bir kazım gücü kazanıyorsunuz. (yatıran kişi etkilenmiyor, site ayrı olarak veriyor).
Bir arkadaşımın gönderisi
ÖNEMLİ NOT: EĞER TALEP ÇOK OLURSA, GRUBA ÖZEL VİDEOLU BİR PARA ÇEKİMİ YAPABİLİRİM. TELEGRAM DOĞRULAMASINI YAPAN KİŞİ SAYISI 50 Yİ AŞARSA 200TL GİBİ Bİ NAKİT ÇEKİLİŞİ YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM. İSTEDİĞİ BANKA HESABINA YATIRILACAK. İŞLEM 5 DAKİKANIZI ALMAZ VE RİSKSİZDİR. KAYIT OLANLAR ZATEN BENİM SAYFAMDA GÖRÜNÜYOR, NE KADAR ÇOK KİŞİ KATILIRSA NAKİT DE O KADAR ARTAR. SAYGILAR. (kaydolup telegram doğrulamasını yapanlar özelden yazsın)
DETAYLI ANLATIM VİDEOSU:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,534
Kullanıcılar
2,424
Son üye
tanisadesai