• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Türkiye'nin İlk Bitcoin Takı Sitesi Gümüş Kalbi

BlockChain dünyasında Türkiye'nin satış potansiyeline nazaran çok az miktarda olduğunu apaçık ortada. Avrupa bölgelerinde Bitcoin'in alışveriş sistemi içerisinde kullanımı yüksek derecede artış gösterirken, Türkiye'de genellikle exchange platformu olarak kullanılmaktadır.

Gümüş Kalbi bu prensibi göz önünde bulundurarak, BlockChain platforumuna katkıda bulunmasının altını önemle çizmiş bulunmaktayız.

Çevrim içi mağazamız üzerinden ödeme kısmına kadar gelebilir, test olarak deneyebilirsiniz. Ödeme kısmında lütfen test olarak olduğunu belirtiniz.

Ödeme Görüntüleri

Blog yazısı : Türkiyede ilk Bitcoin ile Alışveriş Yapılan Gümüş Takı Sitesi

Mağaza : Gümüş Kolye

@GumusKalbi, çok iyi :) beğendim bitcoin ile gümüş satın alınabilecek artık darısı diğer e-ticaret şirketlerinin başına hayırlı olsun.

@GumusKalbi, Bitcoin ile mi alış veriş yapılıyor?
Bitcoin ile alışveriş yapılmaktadır. :) yani yapacağınız gümüş takı siparişlerinizde kredi kartı seçeneği yerine btc ile ödeme sistemini kullanabilirsiniz.

@GumusKalbi, çok iyi :) beğendim bitcoin ile gümüş satın alınabilecek artık darısı diğer e-ticaret şirketlerinin başına hayırlı olsun.
Yorumunuz için teşekkür ederiz :) bizde diğer firmaların geçmesini destekliyoruz. Yeniliklere her zaman destek vermek gerekir. Ülkemizde bu konuda exchange olarak müthiş derecede kullanılmakta. Fakat diğer Avrupa ülkeleri bitcoin ile alışveriş konusunda sürekli yükselişe geçmiş durumda. Ödeme seçenekleri arttıkça bizce; ziyaretçilerimizi göz önüne alırsak çok iyi derecede bir sistem oluşturulmuş oluyor. Kısa süre içerisinde alt coinleride desteklemeyi düşünüyoruz. Talep oranına göre değişiklik gösterecek. :)

tuconex adlı internet sitesinde kripto para , bitcoin kazanabiliyosunuz cidden çok güvenilir çok memnun kaldımm öneriyorum :)

Arkadaşlar,
www.tuconex.com
Bu siteye sakın bulaşmayın.
“Bu borsaya bulaşmayın, giriş var çıkış yok. Site tasarım olarak iyi hoş ama yatırmlarınızı çekerken size işkence ettiriyorlar.
Müşteri temsilcileri yaptığınz yatırımda veya çekimlerde sizi arayıp ilgileniyorlar iyi hoş fakat coin veya tl olarak varlıklarınızı çekerken hiçbir şekilde onaylamıyorlar.
20 gündür paramı coin ve TL olarak çekmeyi denedim. param henüz hesabıma gelmedi bile.
Müşteri temsilcilerini arayıp bağladığımda ise sürekli olarak "5 dakika sonra size geri dönüş yapacağız" deyip, hiç geri dönmüyorlar.
Hatta bir görüşmemde beni ilgili birime bağlamalarını beklerken bir bayanla görüştüm. İkimiz birbirimize soru sorup durduk. Meğerse o da müşteri temsilcilerini arayan bir müşteriymiş.
Beni tutup da başka bir müşterileriyle görüştürdüler.
Sonra şirkete mail attığımdaysa "ekip arkadşlarımızla görüştünz ve size durumu açıkladılar siz de onayladınız. Çalışmalarımız bittiği zaman yatırmlarınız tarafınıza iletilecektir" tarzı bir cevap yazdılar.
Ekip arkadaşlarının bana söyledikleri "akşama doğru çekim işlemleri onaylanacaktır" olmuştu. aradan 3 gün geçti halâ hangi akşam olduğunu çözebilmiş değilim.
Sitede 20 bin TL den fazla varlığım bulunuyor ve şirket habire oyalayıp duruyor.
Akbank ile banka entegrasyonu kurmaya çalışıyorlar. Normal bir borsa şirketi bu işlemi 3 saatte hallederken "tuconex" neredeyse 1 haftadr halletmeye çalışıyor.
Akbank TL ye müdahale ettirmiyr olabilr neyse anladık ama niçin borsanın dijital paralarına da karışıp hiçbir şekilde aktarım yapmamaları gerektiğini söylediğini anlamş değilim.
Türkiye'nin en büyük, gelişmiş borsasıymış. Nedeni bu heralde.
15 gün boyunca beni boş boş oyaladıktan, bana yalan söyledikten sonra en son avukata başvurdum. Şirket yetkilileri , Avukatama dava açmamasını parayı en geç 24.09.2018 pazartesi günü saat 14:00 a kadar kesin olarak göndereceklerini söylediler.
Para tabii ki gelmedi ve şirket avukatı, avukatımı arayıp benim şüpheli işlemlerde bulundugumu söyledi. Aynı zamanda bana da bu şüpheli işlermlerle ilgili uyarıda bulundukarını söylediler. Bunlar htamamen yalan. (Yaptığım tüm işlemlerin işlem geçmişinde kayıtları var. Hatta işlemleri bilgisayar ve dışarıdayken tabletten gerçekleştiriyordm. Yolda yürürken bile kaldırımda elimde tabletle işlem yapıyordum. Kamera kayıtlarında bile bunu kanıtlayabilirim. Eğer zaten bir site 1 dakika içinde tabletle onları hacklediğimi düşünüyorsa yazılım ekiplerine ve sözde üst düzek güvenlik duvarlarına tebriklerini sunuyorum.)
Parayı kazandığımda parayı nasıl kazandığımı sordular ve yaptığım arbitraj işlemlerini tek tek anlattım. Hatta yardımcı olduğum için teşekkür bile ettiler. Ama gel gelelim site hakkımı, paramı, kazancımı vermediği gibi sadece yalan söyleyip oyalıyor.
Tabii ki burada bırakıp gitmeyeceğim. Tucunex adına suç duyurusunda bulunacağım ve paramı alacağım. İlerleyen süreçte mahkeme belgelerini de buraya yükleyeceğim. Neyse siz siz olun bu siteye sakın para yatırmayın.Yatırımlarınızı geri çekemiyorsunuz.”

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,469
Kullanıcılar
2,296
Son üye
plumberseoagency