• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Tavsiye ÜCRETSİZ BİTCOİN KAZANABİLİRMİYİZ

EVET KAZANABİLİRİZ.AMA TEK BAŞIMIZA DEĞİL.(tek başınıza da kazanırsınız ama yavaş)BİLDİĞİM BİR WEB TARAYICI VAR VE HERŞEYİ ANLATIYORUM:

Öncelikle ne olduğunu öğrenelim:Web tarayıcınız üzerinden maining yapıp bitcoin çıkartan bir sistem.İşlemcinizin ne kadar çalışacağını ayarlayıp hızını arttırabiliyorsunuz ayrıca.
Ne kadar sürede çıkartıyor?:2 gün boyunca açık tutup sıfır referans ile maininglemeyi denedim ve 0.000009 bitcoin çıkardı.şu anki değeri 50krş e tekabül ediyor ve ben bunu 0.00001 bitcoin olduğunda cüzdanıma çektim(her kuruluşta olduğu gibi çekim yapabilmeniz için bir miktar elde etmiş olmanız gerekiyor tabiki).(çektim ve mainingi sıfırladım gerçekten ödemeyi yapıyorlar.)Bu en kötü seneryo.
Uğraşarak 10 referans toplayıp tekrar maininge başladığımda 2 günde tekrar çekim yapabileceğim tutara getirdim.Yani referans ağını yeterince genişletirsek yatırım yapmadan yüksek gelirlere ulaşmak çok çok basit.Ve referans yüzdesi oldukça yüksek.
Şimdi şöyle düşüneceksiniz otomatik olarak bu adam bizi referans alıp gelirleri kendi çıkarını sağlayacak.HAYIR bunu yapmayacağım çünkü bu işlere kafa yoran insanların zekası yeteri düzeyde ve bu tuzağa düşmezsiniz.Okumaya devam edin.
Geniş bir tablo oluşturdum.Bana referans olarak üye olduğunuzda sizi bu tabloya ekliyorum ve bana referans linkinizi bırakıyorsunuz.Bir sonraki referans olacak kişiyi sizin referans linkinizden üye yapıyorum.Tek başınıza büyük bir youtube kanalınız yoksa ve büyük bir kitleye hitap eden birisi değilseniz tek tek referans toplamanız zorlayıcı.
Bu senin zararına olur diye düşündüğünüzü var sayıyıyorum ve şunu ekliyorum,bana referans olan bir kişiye başka birisinin referans olması bana az da olsa getiri sağlıyor tek başıma cebelleşeceğime sizlere yönlendirerek kişi sayısnı çoğaltmam daha mantıklı.
Geniş bir ağ oluşturmuş oluyoruz,hem ben hemde siz.
Kısaca tek başınıza saatlerinizi harcamanızı önleyip size yardımcı oluyorum sizde bana.Hem siz hem de ben karlı oluyoruz.
Referanslı linkim sayfada var aşşağıyada bırakacağım.isterseniz sondaki rakamları silerek tek başınıza da yapabilirsiniz canınız sağolsun.Ancak dediğim gibi çok zorlanacaksınız.
https://get.cryptobrowser.site/9582697 referanslı linkim bu.
Buradan kaydolup kazı yapmaya başladığınızda bana özelden kendi referans linkinizi gönderin ben de sonraki kişiye sizin referans linkinizi atayım.Ayrıca başka yerlerde de kendi referans linkinizi paylaşın sadece benim yönlendireceğim referansları beklemeyin.Sizin yararınıza olur.
şuradan da ulaşabilirsiniz : instagrama cryptotabreferance yazın üstte çıkan hesap.tek gönderi var orada da zaten bu yazdığım açıklama var.
pc dekiler için:linke tıklayıp bana ulaşabilirsiniz https://www.instagram.com/cryptotabreferance/?hl=tr

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,405
Son üye
nuriyetokus5