• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ücretsiz Bulut Madencilik-Ceviz Token Kazanın

Web sitesi
www.kriptopara.in
ceviz.JPG

İlk kayıt olanlara ücretsiz mining yapabilmeniz için 1000 Ceviz Token hediye veriyor.Her Referans İçin 100 Ceviz Token Hediye ediliyor.
24 Saatte bir siteye giriş yaparak madencilik butonuna(Play Tuşu) tıklayarak Cloud Mining yapabilirsiniz.Daha fazla kişiye referans olarak Madencilik hızınızı arttırabilirsiniz.Yakın zamanda pancake swap borsasında swap işlemleri başlayacak.

REFERANS LİNK:https://www.ceviztoken.org/ac/register?aff=7a25b624

Telegram Resmi:https://t.me/ceviztoken

Telegram Duyuru:https://t.me/hepsiucretsiz

Sözleşme Numarası:0x2a8a70ba99d774A4cD80D686eD36655a6d11F71a
.
.

Benim aklıma takılan bir nokta var. Yapılan mininglerin getirisi bitcoin mi oluyor yoksa başka bir altcoin ile mi geri dönüş sağlanıyor ? Bu aralar shiba coin geleceği btc geleceği gibi konularda küçük çaplı araştırmalar yapıyorum. Mining yaparken hangi coin getirisi olduğu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Web sitesi
www.kriptopara.in
Benim aklıma takılan bir nokta var. Yapılan mininglerin getirisi bitcoin mi oluyor yoksa başka bir altcoin ile mi geri dönüş sağlanıyor ? Bu aralar shiba coin geleceği btc geleceği gibi konularda küçük çaplı araştırmalar yapıyorum. Mining yaparken hangi coin getirisi olduğu hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Merhabalar.Hangi projeye ait mining(madencilik) yapıyorsanız o projenin token'ı ve ya coin'inden verilecektir.Örneğin bu yazdığınız konudaki projede ceviz token denen bir token kazanıyorsunıuz.Şu anda pancake swap isimli bir borsada BNB Coin ile takas edebiliyorsunuz.

Merhabalar.Hangi projeye ait mining(madencilik) yapıyorsanız o projenin token'ı ve ya coin'inden verilecektir.Örneğin bu yazdığınız konudaki projede ceviz token denen bir token kazanıyorsunıuz.Şu anda pancake swap isimli bir borsada BNB Coin ile takas edebiliyorsunuz.
anladım hocam teşekkür ederim :)

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,494
Kullanıcılar
2,348
Son üye
Buzzhub123