• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ünlü Trader: Bitcoin için makul hedef 50 bin dolar !

Mehmet

Borsacı
Ünlü Trader: Bitcoin için makul hedef 50 bin dolar !

kriptokulis.com.jpg

Bitcoin türev piyasaları trader'ı Tony Vays lider kripto varlık Bitcoin ile
ilgili yaptığı paylaşım ile dikkat çekti. 2020 yılının ikinci yarısında Bitcoin
fiyatının 10.000 doların üzerinde kalacağını belirten Vays, yılın başında
2021 yılında 20.000 dolar seviyesinin geleceği konusunda şüpheleri
olduğunu belirtmişti. Ancak Vays'in son yaptığı paylaşımlara baktığımızda
şüphelerinden kurtulduğunu söyleyebiliriz. Zira Tony Vays, tüm zamanların
en yüksek değerinin aşılacağını düşünüyor.

Ünlü imse göre, Bitcoin orta vadede 20.000 doları bulursa değerini ikiye
katlayabilir. BTC fiyatının ilk günden günümüze kadar olan grafiğini incelediğini
belirten Tony Vays, Bitcoin için makul hedef 45 - 50 bin dolar ifadelerini kullandı.
Trader, IGTV ile yaptığı bir röportajda şunları söyledi:

Tony Vays: "Bitcoin tarihi boyunca, tüm zamanların en yüksek seviyesini
aştığında, özellikle de uzun süreli bekleyiş sürecinden sonra bu seviyeyi kırmayı
başarsa, değerini ikiye katlıyor. Bu yüzden 45 - 50.000 dolar arasındaki seviyeleri
makul hedef olarak düşünüyorum."
Tony Vays, 2020 yılı boyunca Bitcoin fiyatının 10.000 doların üzerinde kalacağını
ve 2021 yılına geldiğimizde 20.000 doların aşılacağını söyledi. Yine aynı röportajda
şu ifadeleri kullandı:

Tony Vays: "Yılın başında, gelecek yılda bile Bitcoin'in 20.000 dolar seviyesine
ulaşmasının zor olduğunu düşünüyordum. Şimdiyse, önümüzdeki yıl BTC fiyatının
20.000 doları aşma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum."

Yazı içeriği yalnızca bilgilendirme amacı gütmektedir. ''Yatırım tavsiyesi''
niteliği taşımamaktadır. Yapacağınız yatırımlardan doğacak olan olumlu
ya da olumsuz sonuçlardan yazar ve kriptokulis.com adresi sorumlu değildir.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,494
Kullanıcılar
2,348
Son üye
Buzzhub123