• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ünlü Yatırımcı Kevin O'Leary İlgi Duyduğu 3 Altcoini Açıkladı

Ünlü yatırımcı Kevin O'Leary ilgi duyduğu üç altcoini açıkladı ve düşüncelerini paylaştı. The Best Business Show'da Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda Kevin O'Leary, alternatif kripto para alternatif bir para biçiminden ziyade “yazılıma” dönüştüğü söyledi.
Kevin O'Leary İlgi Duyduğu 3 Altcoini Açıkladı
Ünlü yatırımcı Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR) altcoinlerine ilgi duyduğunu açıkladı.
Kevin O'Leary kripto para projelerini incelemek için, altcoinin arkasındaki ekibe ve vizyonlarına bakmak da dahil olmak üzere geleneksel yazılım şirketlerinde yaptığı gibi benzer bir süreç kullandığını kaydetti. Bir kripto para projesine yatırım yapma yaklaşımını açıklamak için Polygon (MATIC) örneğini kullandı:
Kevin O'Leary şunları söyledi:
“Polygon'a yatırım yapmak istersem, Dubai'deki Polygon mühendislik ekibiyle tanışmak istiyorum. Ekiple tanıştım, vizyonlarını duydum ve sonuç açısından ekonomik gerçekliğe baktım, potansiyeline baktım. İlk olarak ekibi onaylarsam akıllı adamlar, iyi mühendisler, iyi strateji, iyi grup derse ilgilenirim...

"İşte ikinci test. Hangi ekonomik değeri yaratıyorlar? Polygon söz konusu olduğunda, Ethereum'daki gas ücretlerini azaltmak için toplu işlemler akıllıca bir fikirdir. Bunu sürdürmek için ekonomik bir nedeniniz var. Paradan tasarruf edersiniz. İşlem ücretleri daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.”

Kevin O'Leary’nin testlerini geçen bir diğer altcoin örneği de Hedera (HBAR) oldu. Ünlü yatırımcı Hedera (HBAR) hakkında:
“Harika bir ekip, iyi mühendisler. Bunun büyümesini sağlayacak ekonomik öncül nedir? Boeing yarı merkezi/merkezi olmayan bir platform istiyor, her iki dünyanın da en iyisini istiyorlar. HBAR bunu teslim edebilir, böylece benden onay aldılar.”

Ve son olarak, Solana (SOL) hakkında O'Leary şunları söyledi:
“Her şeyi hızlandırmak için sorunları farklı bir şekilde çözmeye çalışıyorlar. Onay aldılar. Bunun üzerinde kim çalışıyor? FTX borsasının başkanı Sam Bankman-Fried ve ekibi. Neden o ata bahse girmiyorsun?"

Kaynak: koinbox.net/unlu-yatirimci-kevin-oleary-ilgi-duydugu-3-altcoini-acikladi

4h - 8h - G -H Göstergeler, Osilatörler Son bir haftadır Yukarı yönü teyyid etti, Bolinger band hiç olmadığı kadar daraldı, bütün zaman dilimlerinde, Çok kısa zamanda kayda değer bir hareketlenme görülebilir...YTD...

Ekran görüntüsü 2023-07-19 201328.png

BOLİNGER BAND NERDEYSE KAPANMIŞ, HER AN YÜKSELİŞ YÖNLÜ UZUN SOLUKLU BİR YEŞİL MUM ÇİZEBİLİR..

chz.jpg

chz.jpg

CHZ-Chiliz Haftalık göstergeler; Uzun soluklu bir yükseliş her an başlayabilir modunda.........

SON ÜÇ AYDA 3.1 MİLYAR DOLARLIK BTC SATIN ALAN BLACKROCK BTC Yİ UCUZA TOPLAMAK İÇİN KASITLI DÜŞÜRÜYOR.....

Ekonomist Peter Schiff başta olmak üzere birçok önemli isim, ETF'nin piyasaya sunulmasına hazırlık amacıyla BlackRock’ın ucuza para kazanmak için kasıtlı olarak fiyatları düşürdüğünü öne sürüyor.

Bazı analistler de, son üç ayda, 3,1 milyar dolar değerinde 118.000 adet Bitcoin satın alan bir cüzdanın BlackRock tarafından kontrol edilip edilmediğini sorguluyor. (Borsagündem)

Ekran görüntüsü 2023-08-27 005506.png

KRİPTODA YENİ DİP İHTİMALİ ÇOK DÜŞÜK...

Dip seviyeleri beklemek hayal kırıklığı yaratabilir...

Dailyhodl’da yer alan habere göre, eski ARK Invest yöneticisi Chris Burniske, Bitcoin’de 2022 yılının dip seviyelerini arayan yatırımcıların hayal kırıklığı yaşayabileceğini söylüyor. Burniske, sadece Bitcoin’in değil, Ethereum ve Solana'nın da yeni dip seviyelere gerilemeyeceğini tahmin ediyor...

2022 kripto piyasasının dip seviyelerini öngören ünlü kripto uzmanı Burniske, Bitcoin’de yeni dip seviyelerin görülmesinin güç olduğunu ve mevcut seviyelerin belki biraz daha altına inse de, düşüşün kısa süreli, sığ ve geçici olacağını belirtiyor. Eski ARK Invest yöneticisi, bu takvim yılında kriptoda yeni dip seviyelerin görülme ihtimalinin oldukça düşük olduğunu söylüyor.

Dip akbabaları boşuna beklemiş olacaklar....

Burniske, özellikle ‘dip akbabaları’ adını verdiği uzun vadeli yatırımcıları uyarıyor ve yeni ve yüklü alımlar için daha düşük seviyeleri bekleyen uzun vadeli yatırımcıların hayal kırıklığı yaşayabileceklerinin altını çiziyor daha düşük seviyeleri boşuna beklemiş olacaklarını belirtti. Burniske, “2019 yararlı bir örneklem sunsa da, Bitcoin başta olmak üzere Ethereum ve Solana’nın da, 2023 yılı içinde yeni dipler yapacağını düşünmüyorum; bence 2022 en düşük seviyeydi” diyor.

Bu öngörü, özellikle uzun vadeli yatırımcılar için ilk anda bir yumruk niteliği taşısa da, Burniske’nin haklı olması, uzun vadeli yükseliş trendinin 2024 ve 2025'e kadar devam edeceği anlamına geliyor.

https://www.borsagundem.com.tr/haber/kriptoda-yeni-dip-ihtimali-dusuk-1756012

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Kullanıcılar
2,418
Son üye
programmingassignmenthelp