• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Ünlü Yatırımcı Kevin O'Leary İlgi Duyduğu 3 Altcoini AçıkladıKatılım
21 Ocak 2022
Mesajlar
21
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Ankara
#1
Ünlü yatırımcı Kevin O'Leary ilgi duyduğu üç altcoini açıkladı ve düşüncelerini paylaştı. The Best Business Show'da Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda Kevin O'Leary, alternatif kripto para alternatif bir para biçiminden ziyade “yazılıma” dönüştüğü söyledi.
Kevin O'Leary İlgi Duyduğu 3 Altcoini Açıkladı
Ünlü yatırımcı Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Hedera (HBAR) altcoinlerine ilgi duyduğunu açıkladı.
Kevin O'Leary kripto para projelerini incelemek için, altcoinin arkasındaki ekibe ve vizyonlarına bakmak da dahil olmak üzere geleneksel yazılım şirketlerinde yaptığı gibi benzer bir süreç kullandığını kaydetti. Bir kripto para projesine yatırım yapma yaklaşımını açıklamak için Polygon (MATIC) örneğini kullandı:
Kevin O'Leary şunları söyledi:
“Polygon'a yatırım yapmak istersem, Dubai'deki Polygon mühendislik ekibiyle tanışmak istiyorum. Ekiple tanıştım, vizyonlarını duydum ve sonuç açısından ekonomik gerçekliğe baktım, potansiyeline baktım. İlk olarak ekibi onaylarsam akıllı adamlar, iyi mühendisler, iyi strateji, iyi grup derse ilgilenirim...

"İşte ikinci test. Hangi ekonomik değeri yaratıyorlar? Polygon söz konusu olduğunda, Ethereum'daki gas ücretlerini azaltmak için toplu işlemler akıllıca bir fikirdir. Bunu sürdürmek için ekonomik bir nedeniniz var. Paradan tasarruf edersiniz. İşlem ücretleri daha azdır. Bunun potansiyelinin büyük olduğunu düşünüyorum.”


Kevin O'Leary’nin testlerini geçen bir diğer altcoin örneği de Hedera (HBAR) oldu. Ünlü yatırımcı Hedera (HBAR) hakkında:
“Harika bir ekip, iyi mühendisler. Bunun büyümesini sağlayacak ekonomik öncül nedir? Boeing yarı merkezi/merkezi olmayan bir platform istiyor, her iki dünyanın da en iyisini istiyorlar. HBAR bunu teslim edebilir, böylece benden onay aldılar.”

Ve son olarak, Solana (SOL) hakkında O'Leary şunları söyledi:
“Her şeyi hızlandırmak için sorunları farklı bir şekilde çözmeye çalışıyorlar. Onay aldılar. Bunun üzerinde kim çalışıyor? FTX borsasının başkanı Sam Bankman-Fried ve ekibi. Neden o ata bahse girmiyorsun?"

Kaynak: koinbox.net/unlu-yatirimci-kevin-oleary-ilgi-duydugu-3-altcoini-acikladi
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,714
Mesajlar
5,942
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751