• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Üye Ol 1 İle 100 Dolar Arasında Rastgele Ödül KazanBy5664

Yönetici
 KK Mod.
Katılım
20 Şub 2019
Mesajlar
45
Beğeniler
14
Puanları
8
Konum
Adıyaman
#1
Merhaba arkadaşlar mexc borsası son günlerde yaptığı etkinliklere devam ediyor süresi çok kısıtlı olan bu etkinliğe katılmanız için aşağıdaki şartları tamamlamanız gerekiyor.
Etkinliğe katılmak için referans linki kullanmanız ve kyc yapmanız zorunlu.
Referans Linki: https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1GQZg
Ref Linki
Refsiz Link: https://m.mexc.com/ (Etkinliğe Katılmanız için ref linki kullanmanız şart.)
Etkinlik A: $10.000 GAS Ödülü Paylaşmak İçin Arkadaşlarınızı Davet Edin

Kurallar:

Etkinlik süresi boyunca, davetlilerden biri bir davet bağlantısı aracılığıyla bir MEXC hesabına kaydolduğunda ve kimlik doğrulama sürecini tamamladığında, davetliler 1 - 100 ABD Doları değerinde GAS içeren bir hediye çantası elde edecektir.
GAS'ta toplam 10.000$'lık ödül havuzu, ilk gelen alır esasına göre paylaştırılacaktır.
Her davetli en fazla 10 hediye paketi alabilir.
Hüküm ve Koşullar

1. Katılımcıların ödül dağıtımından önce kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir.
2. Ödüller, yedi iş günü içinde kullanıcı hesaplarına dağıtılacaktır.
3. Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın davet bağlantınız aracılığıyla kaydolmaları gerekir. Aksi takdirde davet ilişkisi tespit edilemez.
4. MEXC, yukarıdaki etkinlikler için nihai yorumlama hakkını ve herhangi bir hileli davranış sergileyen katılımcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
F20211230105519533lKynj3Hs5ywej2.png
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,196
Mesajlar
4,766
Kullanıcılar
1,182
Son üye
abdullahsancar1