• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Uzmanlardan Mutlu Evliliğin SırlarıKatılım
1 Kas 2018
Mesajlar
20
Beğeniler
2
Puanları
3
Konum
BURSA
Web sitesi
duguntrendy.com
#1
Mutlu evliliğin sırları birçok kişi tarafından tartışılan bir konudur. Ayrıntılarda boğulmamak önemlidir. Çünkü ayrıntılar herkese göre değişir. Her birlikteliğin dinamiği elbette ki çok diğerlerine göre çok farklıdır. Ankara psikolog uzmanları, en çok bu üç önemli noktanın üzerinde duruyorlar.
Onu Destekleyin
Çünkü bunu yaparken size öyle davranıyor ve hatta işinize, çevrenize, ailenize saygı duymayacak şekilde davranışlarınızı içselleştiriyor ve yapmayı bıraksanız bile, sempati, inanmak, daha da güzeldir.
Birlikte Etkinlik Yapmak
Birlikte bir şeyler yapmak, aynı fiziksel ve zihinsel durumlardan geçmek demektir. Örneğin, gözlemleyin: spor yaparken en çok nelerden hoşlanır veya yemek yaparken ne tür yiyecekler onu daha mutlu eder? Birlikte etkinliklerde bulunmak her ilişkinin dinamiğini arttıracağı konusunda hem fikir olan Ankara psikolog uzmanları, sizlere destek vermeye devam ediyor.
Unutma Konuşarak Her Şeyi Çözebilirsin
İki insan aşık olduklarını sanırlar ama kapının dışındaki mandal kadınsa sorun çıkarmak isteyenler her zaman vardır hele bu kadınsa. Belki normal bir kıskançlık seviyesidir ama evliliğinize kötü niyetli ve hasta insanlar girerse, onlara söyleyin, eşinizle konuşun, o her şeyi tek tek görecektir. Sadece bizimle farkları, her şeyi söylemezler. Görüyorlar, harekete geçiyorlar ama biz kadınlar asla susmayız. Aranıza girmeye çalışan absürt talihsizliklerden ve kaostan bıkmış zavallı insanlara değmez.
Çünkü gerçekten mutlularsa zaten evinize güzellik katarlar ama biri taş koyarsa hayatına bir bakın, istemedikleri bir hayat yaşıyorlar çünkü istediğinizi alamamışlardır. Seni boğmalarına izin verme. Ankara psikolog arayışında olanlar elbette bu alanda uzman psikologları nerde bulabileceklerini biliyor. Daha fazla hizmet ve bilgi için https://doktorbilgini.com/ sitesinden hizmet alabilirsiniz.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00