• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Walken coin Kazandiriyor

Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Walken coin adında harika bir oyunu tanıtmak istiyorum. Walken coin, Solana ağı üzerinde çalışan spor ve NFT’leri birleştiren bir P2E blokzinciri oyunudur. Bu oyunda yürüyerek, hareket ederek ve egzersiz yaparak sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik ederken aynı zamanda WLKN adında bir kripto para kazanabilirsiniz. WLKN, oyun içinde veya dışında kullanabileceğiniz veya başka kripto paralara dönüştürebileceğiniz değerli bir token’dir.
Oyunu oynamak için yapmanız gerekenler çok basit. Öncelikle oyunu indirmek için https://walken.io/ adresine gidin ve uygun sürümü seçin. Sonra oyunu açın ve kendinize bir karakter seçin. Karakteriniz NFT olarak saklanır ve isterseniz satabilir veya takas edebilirsiniz. Daha sonra karakterinizi eğitmek ve geliştirmek için yürümeye başlayın. Yürüdükçe GEM adında bir oyun içi para kazanırsınız. GEM ile karakterinizi güçlendirebilir veya WLKN ile takas edebilirsiniz.
Oyunun en heyecanlı kısmı ise turnuvalardır. Turnuvalara katılarak diğer oyuncularla yarışabilir ve WLKN ödülleri kazanabilirsiniz. Turnuvalar haftalık veya aylık olarak düzenlenir ve katılım ücreti alınmaz. Turnuvalarda başarılı olmak için karakterinizi iyi eğitmeniz ve strateji belirlemeniz gerekir.
Walken coin oyunu hem eğlenceli hem de kazançlı bir oyundur. Ayrıca güvenli ve şeffaf bir şekilde çalışır. Oyunun arkasındaki teknoloji olan Solana ağı sayesinde işlemler hızlı ve ucuz bir şekilde gerçekleşir. Oyunun akıllı sözleşmeleri CertiK tarafından denetlenmiştir ve herhangi bir güvenlik açığı bulunmamıştır.
Eğer siz de Walken coin oyununu denemek isterseniz, size özel bir promo kodu vereceğim. Promo kodum: UPBUPKB Bu promo kodunu kullanarak oyunu indirdiğinizde hem siz hem de ben WLKN kazanacağız. Promo kodunu paylaşmak için https://walken.io/refer adresine gidin ve oradaki talimatları takip edin.
Walken coin oyununu deneyin ve sağlıklı yaşayın, kazanın ve eğlenin! 😊

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,405
Son üye
nuriyetokus5