• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

WAVE Istanbul'da - 14 Mart 2020 - Tanıtım etkinliği - Seminer - MeetupCagriZ

KK Üye
Katılım
3 Mar 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
1
Puanları
3
Konum
Istanbul
#1
WAVE-Istanbul-Cover.png


Merhaba

Almanya merkezli WAVE Platformu olarak 14 Mart günü Beşiktaş Conrad Boshporus Istanbul Otelinde tanıtım etkinliği, seminer ve meetup'umuz olacak. WAVE ekibi ve 1nfinity grubu Avrupa turunda devam ediyor. 14 Mart tarihinde ilk International turu Istanbul'dan başlayacaktır. Sonraki tur Dubai'de olacak. Daha devam edecek.

conrad-salonumuz.jpeg


Istanbul etkinliğimizin tarihi 14 Mart 2020 olarak başlangıç saati 12:00 ve bitiş 18:00'dır.

Listemiz 50 kişiliktir. Gelen talep doğrultusunda 50'den 60'a doğru çıkabiliriz.

Kurabiyeli kahve molası ve su servisi mevcuttur. "Şefin Seçimi olarak sunulacak yemek olacaktır.

Almanca, İngilizce ve Uluslararası Dil İşareti tercümanlarımız olacaktır.

Katılım ücretsiz şartı olarak waveplatform.io sayfasına üye olmaktan geçtiğini belirtmek isteriz. Bu durumda size daha fazla inceleme fırsatı sunmak istiyoruz.

Bu etkinlikte WAVE Ekibi ve 1nfinity grubundaki milyonerlerin yanında gelecek olan yabancılar da dahil herkesle tanışmanın yanısıra yatırımcı işitme engelli arkadaşlarımız olacak. Blockchain ve yatırım ile ilgili inanılmaz bilgi alışverişi yapacak olmakla beraber sosyal sorumluluğun bilincinde olmak harika geçecektir. Bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Bu etkinliğe katılmak isterseniz ister tek başına ister arkadaşlarla ister ekibinizle gelebilirsiniz. Kaç kişilik olacağınızı lütfen yazın. Gelmeye karar verirken lütfen bana telegram veya özel mesaj üzerinden ulaşın. Hızlıca özel davet listemize kaydedeceğiz.

Telegram: @CagriZ
E-mail: cagrikurt1985@gmail.com


WAVE Telegram
1nfinity Offical
1nfinity Turkey

Not: 1 Mart tarihinde tamamen yenilenen WAVE Platformunun sosyal medya hesapları çok yakında açılacak.

Sunumlarımızı inceleyin lütfen. Türkçesi çok yakında!

WAVE Sunumu (ENG): https://www.scribd.com/document/449966741/WAVE-Business-Presentation-ENG
WAVE Dashboard Tutorial: https://www.scribd.com/document/449966751/WAVE-Dashboard-Tutorial
WAVE WHITEPAPER: https://www.scribd.com/document/449966936/WAVE-Platform-Whitepaper


1nfinity Turkey Leader
Çağrı Zoralioğlu


Teşekkürler
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,596
Mesajlar
5,747
Kullanıcılar
1,673
Son üye
mebhocam