• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Yatırım sitesi otomatik ödeme..Katılım
28 Kas 2019
Mesajlar
4
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Bursa
#1
📊 Plan:100% 24 saat sonra
Yeni yatırım sitesi ilk girenler kazanır
link http://bit.ly/2DVZKwj

➕ Minimum Deposit :
▪ BTC : ️0.00005 BTC
▪️DOGE : 100 DOGE
▪️ LTC : 0.01 LTC
✅ çekim : otomatik

Bu tür sitelerin ne zaman scam olacağı belli olmaz ilk günden giren kazaniyor ilk yatırımınızi yapin çıkış yapın.odemelerini yapıyor şuan.
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,532
Mesajlar
7,357
Kullanıcılar
2,396
Son üye
jimcorbetttour