• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgilendirme Yatırım yapmadan kripto para kazan 2021

Faucetcrypto 2 yildir hizmet veren kripto para kazanç sitesi ve 2 haftadır kullaniyorum
bu siteyi kesinlikle tavsiye ederim. Şimdiye kadar hiç bir defa ödeme sorunu yaşamadım.! Ödemeniz her zaman 5 gün içinde geliyor
En son aldığım ödemeler altta ve ödeme seçenekleri bol. Sitede kazanç çeşitleride bol
IMG_20210428_174059.jpg

Ben Digibyte olarak çektim isterseniz doge BTC Eth olarak çekersiniz
Screenshot_2021-04-28-17-40-17-211_com.android.chrome.jpg

Ptc bölümünde her gün 30 tane gorev çıkıyor siteleri açıp 30 sn bekliyorsunuz
Short link dediği kısa link geçme onu hepiniz bilirsiniz zaten kazanıyoruz.
Offers bölümü var burası aslında en kazançlı yerlerden biri, burada task ve offers olarak bilinen anketler var.
Anket kazançları çok yüksek bu sitede

Kazançlar burada bitmiyor, affilate bölümü var burada kendinize referans bularak kazançlarınızı artırabilirsiniz.

ÜYE OLMAK İCİN TİKLAYİN

REFSİZ

aysedegisik10

Yasaklı Üye
Web sitesi
aylingostericiler.av.tr
Çok fazla coinle alakalı oluşturulan site görüyorum son zamanlarda bunun bi kısmı dolandırıcılıktan ibaret ama internet üzerinden reklam izleyerek ve istenilen sitede belirli bir miktar geçirilerek para kazanıldığını duymuştum bunu coin olarak almakta yapacağın yatırımlar için altlık olabilir elinize sağlık.

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,491
Kullanıcılar
2,335
Son üye
adberryconsulting