• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

YATIRIMSIZ COİN KAZANIMI

Berminal, bir kripto-haber paylaşımı ve kripto-ticaret merkezli bir oluşum. Kendi kripto para birimleriyle bu sektörde öncü olmayı hedefliyorlar. Kripto haberler üzerinden sorular sorup, haberleri okuyup değerlendirmenize göre de kendi para birimiyle sizlere ödüller veriyor. Aynı zamanda BTC gibi yüksek değerli kripto paralar üzerinden sizlere tahminler sorarak, büyük ödül kampanyaları yapıyor.
Berminal şu an 5,000,000 $ değerinde Berm kripto parasının dağıtımını yapmakta. Uygulamayı indirip kayıt talebi olan kişilere, aşağıda vereceğim kodu yazdıktan sonra 100 Berm veriyor ki bu da +$5 dolara tekabül ediyor.
Arkadaşlarınızı da davet ettiğiniz taktirde, 100 Berm alıyorsunuz şu an.
Adım adım kazanım Rehberi:
    1. Uygulamayı hangi işletim sistemini kullanıyorsak ordan indiriyoruz: iOs / Android
    2. Uygulamayı açıp Create Account kısmına basıp kayıt oluyoruz, telefon numaranızı Türkiye’yi seçerek girip, mesaj gönderiyorunuz ve gelen mesajı da pin kısmına girdikten sonra mail ve username alanlarını da doldurup devam ediyorsunuz.
    3. 100 Berm’i kazanmak için, “Me” ye tıklayıp, “Redeem Tokens” e tıklayıp, 8d5ee770 kodunu giriyorsunuz ve 100 Berm kazanıyorsunuz, Market üzerinden de Dolar üzerinden ederini görebilirsiniz.
    4. Uygulama içerisinde quizzleri yapıp, haberleri beğenip/ beğenmediğiniz taktirde (haberlerin sol altında bull/ bear butonları ile) de 20 Berm’e kazanabiliyorsunuz, günlük olarak veriyor bunları haliyle kazancınızı katlamanıza olanak sağlıyor. 50 Berm kadar görevlerden kazanabiliyorsunuz. 100 ve üstü takipçili twitter hesaplarınızdan da, “Rewards” kısmındaki Twitter aktivasyonu ardından belirtilen tweetleri atarak 30 Berm kazanabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,492
Kullanıcılar
2,340
Son üye
autoexcellenceonline