• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Yemek Sepetine Blockchain Altyapılı Yeni Rakip GeliyorKatılım
28 Kas 2019
Mesajlar
67
Beğeniler
1
Puanları
8
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.kriptopara.in
#1
Yemek Sepetine güçlü bir rakip geliyor...
Blockchain tabanlı geliştirilmiş,birbirleriyle entegre çalışan üç büyük yazılımın bir platformda birleştirilmesiyle oluşturulan teknoloji dünyasında geleceğe atılacak güçlü bir adım.
Sizler de bu büyük projede yer almak isterseniz hemen iletişime geçin!
Online Yemek ve Ürün Dağıtım Uygulaması(yemeginisec.com)
⏭️Uluslararası Profesyonel Kripto Para Borsası (Helenex.com)
⏭️Kripto Para İle Mobil Ödeme Sistemi (Payment Gateway)

HABER DETAY:https://www.kriptopara.in/yemeginisec-yeni-nesil-online-yemek-platformu/


HELENEX BORSA
 


En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,635
Mesajlar
5,857
Kullanıcılar
1,700
Son üye
lalkelalke04