• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Bilgilendirme YENİ BORSA BİTEXEN 100 EXENCOİN BEDAVA 40 TL

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN
Kazancımızı şuradan alıyoruz; Bitexen adında yeni açılmış bitcoin ve altcoin borsası var. Bu borsa hesap onayı yapanlara kendi coinini yani 100 EXEN veriyor. EXEN’leri satıp TL veya kripto paralara çevirebilirsiniz. Bunu herkes kendi yapabilir ancak para çekimi için 100 EXEN yeterli olmuyor.
(Min çekim limitini karşılamıyor.)

Hadi başlayalım !
(işlemler çok basit ama ben hiç bilmeyen birisine anlatır gibi anlattım. Resimlere bakarak kolayca anlayabilirsiniz.)

İlk olarak bitexen borsasına giriş yapıyoruz.
Buraya tıklayarak siteye gidebilirsiniz !

(Size yardımcı olabilmem için referansım ile üye olmanız gerek. O yüzden üye olurken referans kodu kısmında “548046” yazdığından emin olun. Yazmıyorsa kendiniz yazın !)

Daha sonra resimde gördüğünüz kısımdan e-posta adresinizi girip “Hemen Başla” tıklıyorsunuz veya yukarıdan “ Hesap Oluştur” tıklıyorsunuz.

Üyelik için gerekli bilgileri girdikten sonra kayda devam ediyorsunuz ve e-posta onayı yapıyorsunuz. (Üye olmak çok kolay, herhangi bir siteye üye olur gibi !)

Daha sonra siteye giriş yapıp hesap doğrulamayı yapıyoruz. (site hesap doğrulaması için sizi yönlendirecektir. Yinede altta anlattım.
REFERANS NUMARASINI (548046) DOĞRU YAZMAYI UNUTMAYIN)
** Ayarlar kısmına tıklayıp öncelikle telefon numarası doğrulaması yapıyoruz

** Daha sonra kimlik onayı ve adres onayı yapıyoruz.

** Kimlik onayı için kimliğinizin ön yüzünün fotoğrafını , adres doğrulaması için herhangi bir fatura görüntüsünü jpg, png vb. şeklinde yüklüyoruz...

(Daha önce borsalara kayıt olanlar bilir ancak kayıt olmadıysanız bilemeyebilirsiniz. Borsalar genellikle kimlik onayı ister. Ben daha önce yerli yabancı onlarca borsadan kimlik onayı yaptırdım herhangi bir sorun olmadı. Olacağını da düşünmüyorum. )

Ancak kimliğinizi açık şekilde paylaşmak istemezseniz, foto düzenleyeciler ile kimliğinizin üzerine “bitexen” “ bitexen borsası içindir” gibi ibareler yazabilir. Yazıları bilgilerinizin üstünü kapatmadan veya saydam olarak yazın.)

Belgelerinizi gönderdikten sonra borsa bilgilerinizi gün içinde kontrol edip hesabınızı onaylayacaktır !!Hesabınız onaylandıktan sonra borsa size “100 EXEN” verecek.
Al/Sat menüsüne gelerek “Market Seçimi” kısmında “EXEN / TRY” seçin. Daha sonra “Satış tıklayarak miktarı girip “Satış Emri Gir Tıklayın” (resimde yanlış yazmışım).

( Satış yapmadan önce fiyat kısmını belirlemek için “Bekleyen Alış Emirleri”nde bulunan en üst fiyata tıklayıp fiyatı belirleyin. Belirlediğiniz fiyatta 100 EXEN olmayabilir hepsinin satıldığını kontrol edin !)

Artık “EXEN” leriniz TL olmuştur. (Kazacınız o anki EXEN’lerinizi kaça sattıysanız odur.)

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,522
Kullanıcılar
2,404
Son üye
atmacadurdane71