• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Yeni Google Webmaster Tools Sistemi HakkındaKatılım
20 Ara 2018
Mesajlar
13
Beğeniler
8
Puanları
3
Konum
İstanbul
#1
Geçtiğimiz aylarda güncellenen Webmaster Tools sistemi, oldukça keyifli ve profesyonel analiz seçenekleri sunmaktadır. Bu sistem hakkında merak ettiğiniz her türlü soruyu, bu sayfa üzerinden sorabilirsiniz. Sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarım. Yeni Google Webmaster Tools sisteminden kaldırılan bazı seçenekler şu şekildedir;
  1. Robotx Dosyası: Robotx dosyası bilindiği gibi bir çok site için olmazsa olmaz konulardan biriydi. Görünüşe göre bu dosya sistemi, yavaş yavaş kalkacağa benziyor. Google tarafından yapılan önceki günlerde yapılan açıklamalarda da belirtildiği gibi, Robotx dosyası üzerinden yapılan engellemeler, doğru bir etkinlik olarak değerlendirilmiyordu. Yapılan bu yenilikle birlikte, Robotx dosyalarının, tarihe karışıp karışmayacağını, hep birlikte göreceğiz.
  2. Google Gibi Getir: Google tarafından uzun süredir yapılan açıklamalarda zaten gördüğümü gibi, Google Gibi Getir yapmanın zararlı olduğu açıklanıyordu. Geçtiğimiz günlerde de bir çok forum sitesinde, Goole Gibi Getir yaptıktan sonra, sayfaların üst sıralarda yer aldığı hakkında açıklamalar gördük. Bu açıklamalardan çok kısa bir süre sonra, Google Gibi Getir özelliğinin, Yeni Search Console üzerinden kaldırıldığına şahit olduk. Aslında Google yetkilileri tarafından da yapılan açıklamalar da, Google Gibi Getir yapmanın, zorunlu olmadıkça doğru olmadığı biliniyordu. Yeni Console üzerinde bu özellik kaldırılmış gibi görünüyor.
Daha fazla detay için zamanla buradan paylaşımlar yapılacaktır. Dilerseniz sizde bildiklerinizi buradan paylaşarak, insanlara destek olabilir veya sorular sorarak, cevaplar alabilirsiniz.
 

Bahadır

Bitcoin (BTC)
Yönetici
    KK Master
Katılım
9 Mar 2018
Mesajlar
333
Beğeniler
131
Puanları
43
Konum
Isparta
Web sitesi
kriptokulis.com
#2
@Justice, yeni raporlar bölümü bence eskisinden çok daha güzel olmuş ve daha detaylı konuya parmak basmışsın :)
 
Son düzenleme:
Katılım
20 Ara 2018
Mesajlar
13
Beğeniler
8
Puanları
3
Konum
İstanbul
#3
@Bahadır, eskisine göre tabii ki oldukça kaliteli bir "Google Webmaster Tools" ile karşı karşıyayız. Biraz zorlanacak yeni arkadaşlar öğrenme aşamasında ama daha sonra oldukça faydasını görecekler.
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
2,713
Mesajlar
5,941
Kullanıcılar
1,741
Son üye
sophijohn751