• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

Yeni Nesil Madencilik Çağına Hoş Geldiniz!Katılım
28 Kas 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Ist
#1

STX Mining | daemonmining.co
Kripto para ve kripto para madenciliği ekosistemi hızla büyüyor ancak ekosistem büyüdükçe; geleneksel madenciliğin ne kadar zor ve problemli olduğu ortaya çıkmaktadır.

Pek çok kripto para madencisinin cihaz bakımı, cihaz soğutması, hızla artan elektrik giderleri, teknik sorunlar ve arızalanan işlemci ya da ekran kartı gibi tonlarca sorundan bıktığını sık sık duyar olduk. Stacks ile madencilikte yeni bir çağa adım atılacağına inanıyorum.

Stacks, MainNet’e geçiş yapmadan önce bu madenciliği test etmek istiyorsanız, sizler için yararlı olabilecek bütün kaynakları burada paylaşacağım.


Öncelikle bu madencilikte, geleneksel madencilerin bahsettiğim zorluklara ve komplike koşullara katlanmak zorunda olmadığını belirtmek isterim.
Burada son derece basit, erişilebilir ve sürdürülebilir bir yeni nesil madencilik modeli mevcuttur. Makalemin ilerleyen bölümlerinde diğer ayrıntılara ve bu TestNet sürecindeki deneyimlerime değineceğim, ancak şimdiden söylemeliyim ki bu teknolojiyi test etmek oldukça benim için heyecan verici!
Stacks hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, lütfen web sitesini ziyaret ediniz!

Deneyimlerime göre, STX madenciliğinin gerçekten çok konforlu olduğunu söyleyebilirim. Çünkü STX madenciliğinde her hangi bir özel bilgisayar donanımı gerekmez. (Yüksek maliyetli ekran kartları, işlemciler vesaire) Kendinizi ve cihazınızı neden yorasınız ki?
Ben Proof of Transfer (PoX) modeliyle yapılan madenciliğin yeni bir çağa öncülük edeceğine inanıyorum. TestNet üzerinde madenciliğin nasıl yapılacağı ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıdaki İngilizce kaynaklardan alabilirsiniz.

Mining Dokümanları
STX Mining ile ilgili bilmeniz gereken her şey burada — Dokümanları Aç →

Stacks 2.0 Testnet
Stacks 2.0 Testnet ile ilgili bilgilerin yer aldığı ana sayfa — Daha Fazla Bilgi →

Mining için Gelişmiş Araçlar
STX Mining için topluluklar tarafından üretilen araçların ve kaynakların listesi — Github Sayfasını Aç→

#mining sohbetine katılın!
Diğer STX TestNet madencileriyle bağlantı kurun ve destek alın! — Dene! →

Faucet ve Debugger
TestNet Bitcoinlerinizi madencilik rekabetinde kullanmak için alın! — Kontrol Et→

Aklınıza takılan sorular için lütfen mining@daemontechnologies.co adresine e-mail gönderiniz!
Bu makaleyi STX Mining’in TestNet aşamasındaki kişisel tecrübelerimi sizlerle paylaşmak için hazırladım. Umarım sizler için yararlı olur. 🙏
  • * GÜNCELLEME 19 Kasım, 2020, Stacks 2.0 devam eden geliştirme sürecinin 15 Aralıkta biteceği ve MainNet Launch tarihinin 14 Ocak olarak belirlendiği tahmin ediliyor. Kaynak: When Stacks 2.0?
 

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,526
Mesajlar
7,350
Kullanıcılar
2,412
Son üye
annawood