• 📌 YASAL UYARI : Forumunda yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin hiçbiri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmetlerini aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar, dijital varlık, kripto para borsaları v.b. kurumlarla müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi adı altında yürütülmektedir. Burada yer alan tüm bilgi, belge, yorum, tavsiye, analizler, haber ve yazılar forum üyelerinin kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu nedenle forum içeriklerinde yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı alınması tercih ve beklentilerinize uygun olmayabilir.

    📌 ALTIN ÖĞÜT : Forum sitemizde okumuş olduğunuz bilgiler fikir verme amacı güttüğünü unutmayın! Edindiğiniz bilgileri akıl ve mantık çerçevesinde değerlendirmeniz size kazandırır aksi taktirde doğacak olan her türlü sonuçtan kriptokulis.com sorumluluk kabul etmez.

YENİ! YATIRIMSIZ 20 DOLAR KAZAN / HUOBİ YILBAŞI ETKİNLİĞİKatılım
13 Ara 2021
Mesajlar
8
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
Türkiye
#1
https://www.huobi.com/tr-tr/topic/christmas/register/?invite_code=rey44223&inviter_id=11337140

Üye ol girdiğin gibi kimliği onaylat 20 doları yılbaşında verecekler oradaki sayaç bitince. 8 yıllık site yamuğu olmaz. Onun dışında bissürü ödül var onları anında çekebiliyorsun. 7 dolar çektim ben iki kere fotoğraf olarak koyuyorum. Yalnız kimliği onaylatmadan ödüller tanımlanmıyor. Kimliği 5 dakikada onaylıyolar.


-Ödülleri özet geç knk-

*20 dolar üyelik (yılbaşında)
*1 dogecoin
*Sihirli madencilikten coin kazma hakkı veriyor her gün bi kaç kez(shiba coin çıkıyor direkt hesaba yansıyor)
*2 dolar çıkıyor gösterdiğim yerden de (kimliğini onayla hesaba yansıyor)

Hepsini fotoğraf olarak koyuyorum. Kutucuk içinde gösterdim. Bi eyv alırım.
 

Ekli dosyalar

En beğenilen konular

Forum istatistikleri

Konular
3,531
Mesajlar
7,356
Kullanıcılar
2,395
Son üye
batsonj00